Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Inace cini mi se da je Murinjo izmedju redova najavio da je Courtois prvi golman :

 

'The best way for me to work is to think pragmatically, in a cold way, forget a little bit try to hide the emotions around these situations and decide what I think is the best for the team,'

 


 

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сада ће најјаче да буде када смене Алардајса јер не игра секси фудбал, па га замене Пјулисом. :lol:

 

Коначно добра вест и из Вест Хема:

 

West Ham United are delighted to announce the signing of striker Diafra Sakho from FC Metz on a four-year contract for an undisclosed fee.

The 24-year-old, who has spent his entire professional career with the French club, has scored 43 goals in the last two seasons, helping Metz to achieve back-to-back promotions to Ligue 1.

Quick, strong and an outstanding athlete, Sakho was voted Ligue 2 Player of the Year for 2013/14, when his 20 goals helped Les Grenats - The Maroons - win the title by eleven points.

 

Колико јуче је момак плакао, а Мец претио тужбом. Добро је да се на ову страну преломило. Гледао сам само његове јутјуб клипове ових дана и на скали напаљености на новог центарфора која се традиционално креће од 9.8-10, где је 9.8 Едер Валенсија а 10 Најскупљи, ово је јака 9.9. Мисдонгард Бетолигар француске друге лиге по физичкој грађи, а Дијего Коста по головима. Само из других лига би требало да купујемо играче, а не ове пропале трешеве из великих клубова (мислим на Маигу, да не буде забуне ;) )

 

Pitah te koji mesec ranije da komentarises moj avatar, ali tada nisi bio dostupan.

Dakle, Ener ?

Igra glavom, misaoni fudbal ili nesto jos?

Link to comment

Искрено, не знам. Гледао сам га на Светском, трчао је дечко, свуда био, давао голове, али то је све укупно пар сати фудбала. Видећемо. Из неког разлога ми много интригантнији Сако. Прже ме друголигаши, шта ћу. Али, да је Енер стигао 6 месеци раније и он би био у тој категорији. ;)

Link to comment

 

Jebeno 3 tima imaju skroz crne rezervne dresove. Meni to genralno cool, izgledace bar opasno :P ali 3 iste kombinacije do kurca. I pazi koliko kinte QPR dobija od Nike-a :lol: Pa jesu oni toliko popularni u Londonu? :unsure: Btw WHU home mi je najgotivniji dres ove sezone, a dobar je i City away kad vec moram da kazem.

 

 

Southampton pravi sam svoje dresove? Šiju majke i babe igrača kod kuće, pa im šalju?  :Hail:

 

Radnicki iz Gradine fazon. Staznam, do jaja je fora, ali finansijski su u bulji. Ne znam detalje da li imaju neku obavezu prema Adidasu zbog izlaska iz deala (kao Roma prosle godine sa Kappom i prelaskom na Nike ove). Ali bar imaju standardne pruge, one crvene kombinacije nisu pravi Soton.
 
 

LVG priznaje da je tim "below top level", ali kaze da nema problema za kupovinu i da se to zavrsava za jedan dan.... Koji dan, polarni?

 

 

Nesto se meni sve vise cini kako glavonje i nisu planirale da nesto previse trose ovo leto. Jedino mi preplacivanje Shaw-a nikako nije jasno, ali ajd. Jbt koji god transfer dodje u obzir oni zbog par milki odustanu i povuku se. Ocemo ovog pa ga necemo, pa onog pa necemo... Citam, mada verujem da je patka, kao Dortmund oce da proda Reus-a i zaboga Atletiko jebeni Madrid je favorit kao daju 27m, Liverpool se pominje takodje. Toboze hoce da izbegnu da ovaj zavrsi u Bayernu. Mada cela prica zvuci nerealno sto ne ispipati i ponuditi 40m ako treba, momak vredi svaki evro. Pa onda toliki stoperi promenise klubove a mi sa Smallingom i Blacketom pocinjemo sezonu. Nista ne kapiram majke mi, nek se nose u 3 lepe! 

Link to comment

U čemu je bio problem između Sotona i adidasa, nisam to ispratio?

 

Što se tiče zbrke oko transfera koja te nervira, dobrodošli u moderni fudbal gde se menadžeri smenjuju češće od jednom u 20 godina :) Posebno u rebuilding fazi gde se ne zna ko pije a ko plaća, svaki agent razmišljla o manjku exposure za svog igrača bez CL/evrokupova, moraš svima da prodaš priču o budućnosti i stabilnosti i napretku...

Link to comment

Sotonovo marketinsko odeljenje moze kolektivno da se samoubije. Po ovoj tabeli imaju ubedljivo najmanje godisnje prihode od sponzora 1.7 miliona :isuse: , Liverpool sa druge strane ima oko 75, ali da ih ne poredimo sa velikim timovima uzmimo samo Aston Villu sa 14.5 ili QPR sa 19 mil dolara, od dresa i reklame na istom. Posle se cudite sto su rasprodali sve sto valja.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...