Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vec pravis alibi :P Ajde bre, sta si se uhvatio toga, iskreno jebe mi se za celu situaciju, cisto sam hteo da te bocnem za poklonu na Traffordu tog slavnog 13.Maja 2007 ;)

 

 

Glede Roja, izjava Sportinga se svela na sledece:

 

"25 per cent of €30million will never be the same as 25 per cent of €20million"

 

 

Sto ce reci da prave frku zbog 2.5m. I ne znam kako oni mogu sad da zatezu posedujuci 25% igraca, ta grupa je retardirana ako nisu sklopili neki ugovor koji regulise pod kojim uslovima Sporting mora prihvatiti ponudu za kupoviu Roja. A Sporting misli vredece nekad decko vise nego sad :lol:  Posle ovog WC cena mu je na vrhuncu, tesko da ce ikad uzeti vecu kintu nego sad. Uostalom nek im da grupacija tih jebenih 2.5 milki ako je toliko zapelo, win-win situacija.

 

Pitanje je i da li ijedan klub u tom Portugalu ima nekog igraca koji nije delom vlasnistvo trece strane. Kakvi su to preprodavci, nema im ravnih.  

Edited by ducca
Link to comment

Rojo :isuse: pa sta se lome toliko oko njega, jos cemo i najebati na kraju. Vudvardova najava pred pocetak prozora da UTD moze da obori rekord (Bejla u Real) se svela na Ereru i Luka Shoua, a sve ostalo su vlazni snovi.

Link to comment

Специфичан је случај са Рохоом: договор је, како сам прочитао негде ових дана, да Спортинг одређује цену а да власници узимају својих 75% и ништа се не питају. Овај моменат да Спортинг мора да их исплати ако одбије понуду ми је новост. Како год, имају још мало времена да то опеглају, сваки спор би значио да Јунајтед одустаје јер не може пред судом да се све разреши за десетак дана.

 

Дуццо, за Тевеза и Шефилд дижем фрку да се не провали да је Вест Хем стварно зајебао ствар. ;) Ипак, то ме не спречава да искрено не воли Шефилд утд. Што неко рече, навијачи се замрзели због грешака и једне и друге управе - право модерно ривалство. :)

Link to comment

prica se da bi abel hernandez iz palerma mogao na sever u newcastle.

 

edit: povlacim pitanje posto vidim da od toga nema nista.

Edited by smorenko
Link to comment

Колико видим, не терају га већ он хоће да оде јер клуб није купио Сигурдсона, Колкера и Мићуа, а хоће да врати Заху кога Пјулис не воли. Ко је луд да тера менаџера године?

Link to comment

Колико видим, не терају га већ он хоће да оде јер клуб није купио Сигурдсона, Колкера и Мићуа, а хоће да врати Заху кога Пјулис не воли. Ко је луд да тера менаџера године?

Да им овај није  био онако ван домета?

Link to comment

Да им овај није  био онако ван домета?

 

finansijski sigurno ne, otisao je za nesto sitno u napoli na pozajmicu. jedino sto se tice ambicija, mada ako je iko garant prevazilazenja ocekivanja onda je to pulis.

Link to comment

finansijski sigurno ne, otisao je za nesto sitno u napoli na pozajmicu. jedino sto se tice ambicija, mada ako je iko garant prevazilazenja ocekivanja onda je to pulis.

Какавгод да је Hаполи он се бори за титулу у Италији. Игра се пред 60000 људи код куће обожавају те локалци.  Са спортске стране  Палас нема ништа да понуди.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Мислим да су и Мићу и Гилфи били ван домета, а колике плате дају у КјуПиАру вероватно и Колкер. Али, прави проблем је што хоће да врате Заху против његове воље. Јесте Палас симпатичан, али не може његов директор да наређује менаџеру године кога да ставља у тим. Ја бих много волео да се испостави да Пјулис унствари има понуду од Астон Виле пошто бих онда могао у фантазију да нафилујем тим јефтиним играчима одбране. :)

Link to comment

Мислим да су и Мићу и Гилфи били ван домета, а колике плате дају у КјуПиАру вероватно и Колкер. Али, прави проблем је што хоће да врате Заху против његове воље. Јесте Палас симпатичан, али не може његов директор да наређује менаџеру године кога да ставља у тим. Ја бих много волео да се испостави да Пјулис унствари има понуду од Астон Виле пошто бих онда могао у фантазију да нафилујем тим јефтиним играчима одбране. :)

Прича ли се о понуди или...то тек онако?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...