Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Jebem mu misa, ako se vi dvoumite koju poziciju pre da popunite sta mi gologuzani da radimo ondak? Pruza se prilika da uzmes dobrog igraca, doduse, ne po diskontnoj ceni, i imas trenera koji ce ga koristiti na pravi nacin. Ne znaci da ne bi dosao valjan stoper i veznjak, ne?

 

Ne bih se kladio. Ništa ja ne verujem tim Woodwardovim kamioni avioni pričama o transfer budžetu. Sa Cuadradom bi to već bilo blizu 100m funti potrošenih i ja uopšte ne verujem da je transfer budžet nešto mnogo preko toga. Ako je i toliki. 

Edited by MancMellow
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ipak je ducca pomenuo gore petoricu igraca (dobro, cetvoricu i Andersona) kao realne odlaske, moguce je da bi se pojavilo para za jos koji transfer. Ostaje da je vremenski cajtnot  najveci problem.

Link to comment

LVG saopstio Naniju, Chichi, Felainiju, Andersonu i Rafaelu (ovo mi malo cudno s obZirom na opcije koje imamo po desnom beku (wing-beku, kako god)) da pronadju nove klubove do kraja prozora. Kagawa ostaje (za ovaj deo pretpostavljam sa je zasluzan Woodward i projekat japansko trziste).

 

Zao mi je da Rafael ode, ali ja bih iz ovog drustva izvukao i Felainija, nisam siguran da je on visak pogotovu obzirom na "tanak" vezni red. Sa druge strane koje su tu cifre uopste u igri?Cenim da ce Ando za neki kikiriki (ja bih ga pustio i za dz), Chicarito je pominjan i u Firenci mozda neki deal za Cuadrada, od Naniše u Juveu nema nista. A za Clevsa cenim da popunjava Home Grown listu.

Link to comment

Big Sam hoce Wickhama, poslata i zvanicna ponuda... Navodno je dostupan, Sunderland mu iz nekog razloga nije ponudio produzetak ugovora (istice na kraju sezone). 

Link to comment

То значи да нису успели да се договоре око плате са Диафра Сакхоом. Викам је последњи на списку пожељних, јебе га кардинално лоша статистика. Испада да је добро одиграо само последњих десет утакмица. Иначе, понуда о 4 милиона фунти о којој причаш је већ одбијена.

Link to comment

Dva trofeja zaredom. Krajnje je vrijeme da se proširi trofejna sala na Emiratima. :nobles:

 

 

City je bio u vrlo šarenom sastavu, nismo™ ni mi bili sa najjačim timom, ali nabiti tetrapak-gigante je uvijek lijepo. Ramsey je svjetska klasa.

 

U naredna skoro dva mjeseca ćemo saznati u kojem smjeru ide Arsenalova sezona: vrlo naporan raspored u Premiershipu (Crystal Pulis, Everton, Leicester, City, Aston Villa, Tottenham, Chelsea), dvije tekme sa Bešiktašom + u grupnoj fazi nekog od takmičenja i prvi (možda i posljednji) meč u Capital One Cupu.

Link to comment

City kupio Mangalu.. 

 

Christmas, Jewish kid, etc...

 

Šta ćeš, ne žele da im Dedryck Boyata postane legitimna opcija za stopera.

 

 

 

Arsene je već počeo tražiti izgovore za eventualnu nekupovinu Vermaelenove zamjene.

Link to comment

city je navodno platio 30 miliona eura za 57.6% prava mangale koliko poseduje porto. ostalo ce morati platiti nekoj agenciji koja zastupa ostatak mangalinog ugovora. znaci ide ovaj transfer preko 50 miliona.

Link to comment
 

Šta ćeš, ne žele da im Dedryck Boyata Matija Nastasic postane legitimna opcija za stopera.

 

 

 

city je navodno platio 30 miliona eura za 57.6% prava mangale koliko poseduje porto. ostalo ce morati platiti nekoj agenciji koja zastupa ostatak mangalinog ugovora. znaci ide ovaj transfer preko 50 miliona.

 

Za te pare su dobili solidan backup za Demikelisa :sleep: 

 

 

Inace ja sam razumeo da je ipak to ukupna cifra, nakon sto su uspeli pregovori i sa trecom stranom. Boga pitaj sta je tu tacno...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...