Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad mi palo na pamet da pitam gluposti, sva ona sranja u Ukrajini, a ja pitam što ne ide...

 

Aj sad i ti, pa nije ko da je trebalo da ide u Madjarsku...

Link to comment

Ludi ste za sve pare :D

 

Što je najbolje, ja nisam ni znao da tek treba da igraju sa Polj Čes Ukra Mađarima kad sam pre neki dan lupio da je Costa dao gol protiv Ferengi Varoši™. Life copying art!

 

ferengi1.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Nisam siguran da u Arsenalu to misle. 

 

Lako je njima, oni se već 15 godina uspešno konsoliduju u top 4, sad već mogu da sanjaju i titule. Mi™ i vi™ i Mercuzio smo ipak nestalni...

Link to comment

nisam mogao.

 

prvo poluvreme ocaj. igrali smo u nekom kombinovanom sastavu sa zoumom i christansenom kao stoperi. madjari dali gol posle centarsuta se leve strane, zouma lose pozicioniran i kasio a gera dao gol, cech nemocan. drogba se povredio u prvom poluvremenu, usao oskar. pre toga, drogba dva puta nije ispostovao torresa koji je bio u znatno boljoj poziciji da da gol. tu sam se malo naljutio. inace torres, ni jedan potez vredan pomena, sve sto je hteo uraditi dobro uradio je pogresno. cak je izveo i jednu welbeckovsku fintu.

 

drugo poluvreme mnogo bolje. mnogo izmena (12) i na kraju se ispostavilo da igramo 3-5-1-1 ili 3-5-2. igrao i moses. nisam ni znao da je on jos tu. fradi imao sansu da povede 2-0 ali su se spetljali kao da im je torres u spicu.

 

nedugo nakon toga, ramires daje golcinu. napad za napadom, fabregas lep slalom za drugi gol.

mogli smo dati komotno 5-6 komada. nekoliko promasenih zicera. pre svega oscar komplikovao, stativa posle centarsuta na koji je natrcao bane ali promasio loptu, fabregasov zicer, u nadoknadi costa podsetio na torresa sa promasajem.

 

hazard kao da igrao sa decom, radio je sta je hteo. costa se skoro potukao sa nekim stoperom, oscar toplo-hladno, matic bez greske, moses centrirao jednom odlicno ali fabregas promasio gol glavom sa 4,5 metara (inace odigrao jos jednom predobro).

 

 

treba nam jos jedan napadac, pogotovo ako igramo sa dva napadaca kao sto smo igrali na pocetku.

 

sad jos sociedad i moze pocneti sezona.

Link to comment

LVG saopstio Naniju, Chichi, Felainiju, Andersonu i Rafaelu (ovo mi malo cudno s obZirom na opcije koje imamo po desnom beku (wing-beku, kako god)) da pronadju nove klubove do kraja prozora. Kagawa ostaje (za ovaj deo pretpostavljam sa je zasluzan Woodward i projekat japansko trziste).

Link to comment

LVG saopstio Naniju, Chichi, Felainiju, Andersonu i Rafaelu (ovo mi malo cudno s obZirom na opcije koje imamo po desnom beku (wing-beku, kako god)) da pronadju nove klubove do kraja prozora. Kagawa ostaje (za ovaj deo pretpostavljam sa je zasluzan Woodward i projekat japansko trziste).

 

Ja se nadam da je to samo Daily Fail (koga sad svi prenose). Ne želim da verujem da hoće da proda Rafaela, pa jbt čovek je prirodni WBR, nije normalan ako zadrži raspalog Valenciu i prikrpljenog Younga od 29 godina, a ovog proda. Mislim, ok, nije da je baš zapalio svet svojim igrama prethodne sezone, ali jbt, poslednje što treba da se radi je da se prodaju prirodni braniči. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Ja se nadam da je to samo Daily Fail (koga sad svi prenose). Ne želim da verujem da hoće da proda Rafaela, pa jbt čovek je prirodni WBR, nije normalan ako zadrži raspalog Valenciu i prikrpljenog Younga od 29 godina, a ovog proda. Mislim, ok, nije da je baš zapalio svet svojim igrama prethodne sezone, ali jbt, poslednje što treba da se radi je da se prodaju prirodni braniči. 

 

Van pameti

Link to comment

Ako bi neko legao na rwb onda je to Cuadrado, nemoj ni da sumnjas u to. Sad, te pare ne znam koliko je smisleno dati na bocnog igraca, al nije da je nesto sto niste vec uradili il sto niko drugi ne radi.

Link to comment

Ako bi neko legao na rwb onda je to Cuadrado, nemoj ni da sumnjas u to. Sad, te pare ne znam koliko je smisleno dati na bocnog igraca, al nije da je nesto sto niste vec uradili il sto niko drugi ne radi.

 

Ma on je super igrač, ali to nam™ treba otprilike treće po redu...

Link to comment

Jebem mu misa, ako se vi dvoumite koju poziciju pre da popunite sta mi gologuzani da radimo ondak? Pruza se prilika da uzmes dobrog igraca, doduse, ne po diskontnoj ceni, i imas trenera koji ce ga koristiti na pravi nacin. Ne znaci da ne bi dosao valjan stoper i veznjak, ne?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...