Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Pa to je fleksibilna formacija sa nekad dva a nekad tri štopera, Mascherano ili Busquets sa DCM daju neprevaziđenu sigurnost i volumen kakav vaša kosa zaslužuje -_-

 

Barca se troškari dok još može, ne znam da li su nekad ranije spizdili ovolike pare u jednom prelaznom roku? Mogli bi da uzmu i mučenog Aggera, da im se nađe.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa to je fleksibilna formacija sa nekad dva a nekad tri štopera, Mascherano ili Busquets sa DCM daju neprevaziđenu sigurnost i volumen kakav vaša kosa zaslužuje -_-

 

Barca se troškari dok još može, ne znam da li su nekad ranije spizdili ovolike pare u jednom prelaznom roku? Mogli bi da uzmu i mučenog Aggera, da im se nađe.

KOliko teraš Agera, rekao bih da će dotični, ako ostane, biti ključni igrač ekipe u osvajanju nečega ove sezone :lol:

Link to comment

Barca se troškari dok još može, ne znam da li su nekad ranije spizdili ovolike pare u jednom prelaznom roku? Mogli bi da uzmu i mučenog Aggera, da im se nađe.

Jok, Agger ce kod nas, da oprosti Wilshereu sto mu je slomio zglob prosle sezone.

Link to comment

Ne teram ga ja, daleko bilo, to mi je omiljeni LFC defender još od kako je Sami Hyypia otišao.

 

Tera ga onaj egomanijak što ima po jedan autoportret na svakom zidu i još po jedan isteroviran na svakom guzu svoje nove trophy wife. Meni bi samo bilo žao da ostane na spisku pa onda da ga namerno drži van tima...

Link to comment

Гледам најаву за Премијер лигу на Спорт клубу и могу вам рећи да ми је много жао што је Грицко запалио. Мислим да ћу ове године морати да гледам и Шпанце, бар краљевски клуб и оне сепаратистичке пимплере. :(

Link to comment

Možda bi trebalo da hoda na rukama, manje su oštećene. A kad naiđe neka lopta kroz vazduh, hvata volej levim stopalom i bum, pravo u rašlje.

 

Inače moram da izrazim iskreno i duboko poštovanje za Arsenalov pristup dodeli brojeva na dresu. Lepo i klasično, kako bog zapoveda, dvojka desnom beku, trojka levom, pa onda centarhalfovi 4 56, pa tek onda veznjaci i napadači...

 

A ne ova moderna izdrkavanja gde golman nosi 22, štoper 37, levi bek 2, centralni vezni 21 i 23, pa desno krilo 31 a levo 10, i na kraju centarfor 15 :isuse: Da sam ja neka vlast, odbijao bih im po hiljadu funti nedeljno za svaki broj preko 11 koji svesno odaberu... Ko uzme nešto posebno nakaradno, kao Diabi sa dvojkom ili svojevremeno Djorkaeff sa šesticom, njima odmah -50% plate.

Link to comment

Konzervo :dry:

Meni iz nekog razloga upravo bili simpaticni igraci sa, za svoju poziciju, atipicnim brojevima - Forlan i Baros sa peticama i Gyan sa trojkom. Do duse, retko sta moze po grozoti da se poredi sa nekim sabanom u polju sa jedinicom na ledjima. Ovi sa visokim brojevima jesu iritantni, mada je realno olaksavajuca okolnost sto su timovi preglomazni za olckul numerisanje. Jbg, kad imas skoro 30 igraca realno je ocekivati da imas i nekoga sa 28-icom na ledjima. A kada igras 3 takmicenja realno je da ces takvog bar nekad morati da imas na terenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...