Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Volim ja Auarda Ueba. Ima taj neki smek koji donosi moderan fudbal - milioni i sviranje za bogate i velike. Podrzavam!

Па то шмекер.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

To! Fancy sudija za 21 vek, imase možese, tačno možeš da ga zamisliš u nekim nabudženim Diouf-style kolima kako krstari vrelim ulicama Rotherama, sa kajlama oko vrata...

Link to comment

Midl klas, čoveče! Upokojio mu se nalog dok po ekranima nema dominirajućih zelenih površina i onda mu ovi teoretičari prelaznog roka spočitavaju fudbalsku kompetenciju. :isuse:

Edited by kralj
Link to comment

Својевремено су на Зелењаку улични продавци доњег веша своје производе нудили вичући "'ај'мо, жене, гаће". Данас власници Вест Хема у сличном фону најављују своје акције, само што су предмет трговине центарфори:

 

West Ham United chairman David Sullivan has confirmed that the club have tabled bids for "three or four" strikers.

Link to comment

Ono sa De Jongom je stvarno skandal, zaboravio sam da je on to sudio, ali na stranu to prosto volim njegov stil, bez pokusaja da bude iznad utakmice, a takav je autoritet da tesko da ce mu se neko unositi u lice i jebati sve po spisku kao sto se redovno vidja. Pricam o generalnom utisku, naravno da je pravio greske i on kao i svi ostali, niko nije savrsen, ni ti ni ja ako cemo tako, ali secanje me ne sluzi da je na nekoj utakmici potpuno izgubio konce, da je iz greske isao u gresku i gledao da kompenzuje prethodno nacinjene. Stvarno kad me pitas nekog sudiju koga bih vise voleo na bitnoj utakmici a da je ne usree ja ne mogu da setim boljeg. Ko - Proenca, neko od spanskih metiljavaca, Italijanski namestaci, vecito visoko vrednovani Beneluxscani ili Skandinavci? Mozda s nasih prostora, istok...? A u Engleskoj da ne pricam, svako kolo po par kriminalnih gresaka. Jbg ja ovako rezonujem, a ti ga ocigledno hejtujes pa je jasno da sam ti dzabe sve ovo nadrobio jer ces reci da serem, a i tvoje kolege.

 

Elem mene bas zanima koga od sudija vrednuju bolji poznavaoci sudjenja od mene... Al ne dobih odgovor. Da znam da obratim paznju, mozda sam stvarno u krivu al niko da mi otvori vidike.

 

Pa već rekoh, već spominjani Klaki™ je bolji od Webba.

 

Bold 1 - da, Webb je bio takav autoritet da ga 18-godišnji Sterling prošle sezone na tekmi Arsenal-Liverpool (FA Kup) uhvati za dres tokom okruživanja™, a lik iz viceva o policajcima mu ne da ni žuti karton. Collina bi, recimo, odmah dao crveni karton Sterlingu.

 

Bold 2 - Proenca, Klaki™ i Kuipers, npr.

 

Својевремено су на Зелењаку улични продавци доњег веша своје производе нудили вичући "'ај'мо, жене, гаће". Данас власници Вест Хема у сличном фону најављују своје акције, само што су предмет трговине центарфори:

 

West Ham United chairman David Sullivan has confirmed that the club have tabled bids for "three or four" strikers.

 

Jedan od tih je, navodno, Vedad Ibišević no Stuttgart je odbio ponudu.

Link to comment

Izgleda da United nece dobiti Vermaelena, daju 5 miliona manje od Barce + ne daju Smallinga u zamjenu. Barca bi ga mogla potpisati za koji dan. Da mu je sa srecom, Arsenalovi igraci u Barci su dosad ispisali puno losih poglavlja (Petit, Overmars, Hleb, Song, Henry, Fabregas).

 

Kao moguce zamjene za Vermaelena spominju se Agger i Blind.

Link to comment

Izgleda da United nece dobiti Vermaelena, daju 5 miliona manje od Barce + ne daju Smallinga u zamjenu. 

 

Pa to je cisto fora da ga ne prodaju. Sta ce nam CB za koga moramo da damo CB-a...

Link to comment

Ne bi me iznenadila prica da MU nije hteo da iskesira preko odredjene sume, mada verujem da je za Utd cena ukljucivala i Smallinga i nikako drugacije, jbg nije Wenger bas toliko prolupao. Ipak svakako je Barca pokvarila nasu racunicu posto bi ga Wenger dao i za 10 umesto da ostane bez kesha za rezervnog stopera da smo jedini bili u poteri. To je sada proslost, ne patim nesto za doticnim ali me sve vise brine to sto kako stoje stvari necemo nikoga vise dovesti pozadi do pocetka sezone, a rupa je ipak toliko. I ako se cenjka u par milki s ostalim timovima za targete do kurca onda sa tim famoznim basnoslovnim ovogodisnjim budgetom za transfere. Jos ce na kraju ispasti kako je krenulo i da su bzv dali 30m za Shaw-a s obzirom da nimalo nije izvestan kao starter uz levi bok... Al zato se na stoperu i DM ostri kurac racionalnosti.

Link to comment

Kao moguce zamjene za Vermaelena spominju se Agger i Blind.

 

Ako su dovoljno nesposobni da daju Aggera direktnom konkurentu za top 4 plasman, onda sve u kurac.

Link to comment

 To je sada proslost, ne patim nesto za doticnim ali me sve vise brine to sto kako stoje stvari necemo nikoga vise dovesti pozadi do pocetka sezone, a rupa je ipak toliko

 

Nema sanse da se to desi. Ja ne verujem previse u ova novinarska natezanja oko Vidala, Di Marije i ostalih, ali u krajnjem slucaju, LVG ce sigurno zadnjih dana prelaznog roka barem posegnuti za nekim Vlaarom ili Blindom.

E sad, koliko cemo se usreciti time je drugo pitanje

Edited by Giggsy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...