Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je to rekao? Zakoni su jasni, sve se snima, ko napravi sranje najebaće strašno i tako i treba da bude.

 

To ne znači da treba svaku krpu treba da odobri jebeni FA.

Link to comment

Mislim da bi navijačka kreativnost vrlo brzo eruptirala u neželjenom pravcu kada bi se FA isključio iz procesa, tako da od dva zla valja izbrati manje.

 

U krajnjoj liniji, uvek mogu da im otpevaju neku vrcavu prozivku na tribiniama, po meni je glupo proizvoditi navijačke rekvizite koji sadrže prozivke rivalskog kluba.

Link to comment

Ne vidim zašto bi, posebno što postoje veoma efikasni mehanizmi da se takvo ponašanje spreči koji ne uključuju orvelovsku kontrolu svake sitnice.

 

Npr, u Britaniji je fanzinaštvo veoma razvijeno, štaviše verovatno jedan od poslednjih bastiona nekomercijalnog odnosa prema fudbalu. Banter, odnosno podjebavanje, se podrazumeva ali nisam primetio da se ide van okvira ukusnog. Štaviše, fanzinaška zajednica je veoma čvrsta bez obzira na kluposka rivalstva.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

OK je to, ali ovde pričamo (ako sam dobro shvatio) o zastavicama koje će se masovno ištancati i podeliti Villinim navijačima. To mi je nekako suviše "zvaničan" stav, ne kažem da ga ja lično ne bih dozvolio ali mogu da razumem paranoju ovih iz FA - suviše se velika lova tamo vrti da bi bilo šta prepuštali slučaju.

Link to comment

Imaju proizvod, koji skupo prodaju i od koga svi imaju koristi. Između ostalog i zbog ovakvih detalja

 

Naravno da će da ga čuvaju od svakog lošeg publiciteta

Link to comment

Fer inaf ali to je FA ugao gledanja na stvari, a FA ipak nije jedini fudbalski čimbenik u Engleskoj. Štaviše, ovakvo muštranje klubova i navijača im se vrlo lako može obiti o glavu.

Link to comment

Kakav to loš publicitet može da donese ta zastava? Hoće li navijači Arsenala da krenu u masovno samospaljivanje zbog reference na naslov nekog tamo albuma od pre 40 godina? Hoće li zastava da izazove nerede? Neće valjda da vrati pank u medijsku sferu kao legitiman muzički žanr? :unsure:

Link to comment

Anarchy in Birmingham, it's coming some time, maybe. Nesrećni Birmingem je već postao no-go zone za državnu policiju, pristup je dozvoljen samo muslimanima i poštuje se samo šerijatski zakon, a sad će još i pank da im nametnu :cry:

Link to comment

Када смо код панка...

 

CF7s8pkWgAAK6oh.jpg

 

Десет година од оснивања свечано отварање новог стадиона од 6.3 милиона фунти и, ако се не варам, четврта промоција у виши ранг такмичења: полу-прпфесионалну Конференс Норт лигу. :Hail:

Link to comment

Sta je ovo nije proslo ni 7 dana od kraja prvenstva,a City vec odigrao prijateljsku protiv Toronta,a Totenhem protiv Malezije..to neki novi trend?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...