Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Превелика. Дакле, радије нека вуку неке Велшане, поштедеће ме стреса око одласка на реванш за шта тренутно немам алоцирана монетарна средства. :fantom:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bielsa je pre Marseja radio samo na spanskom govornom podrucju i oddbijao je sve druge ponude. Sad je imao izlet u Francusku, a tokom sezone je izjavljivao da mu smeta jezicka barijera.

Voleo bih da dodje u vas klub ali mislim da ce on nazad medju latinose

Link to comment

Neverovatno je koliko sere, čak i po Specijalnim standardima. Kako to Čelsi nije dobio dovoljno poštovanja za sve što su uradili? Bukvalno sve što sam video od engleskog TV, cele sezone se svi slagali da je u pitanju najbolji tim i da su zasluženo prvi, šta bi on više hteo? Da se udovoljava paranoji pa da se ističe kako su najbolji uprkos neprestanim krađama i sudijskim zaverama, jel' to?

 

Govnar neopisivi pošto slabo ima s kim da se obračunava ove sezone, našao je za shodno da podseća kako su prošle sezone dva puta dobili City i Liverpool iako su završili iza njih :isuse: "Ali neka, nema veze, rekli smo da su zasluženo bili ispred nas iako smo ih dobili po dva puta, i prvog i drugog na tabeli, a mi tek treći..."

Link to comment

Цар. :lol:

 

ФА забранила Астон Вили да на Вембли донесе једну од бољих шеталица икада виђених. Застава има 20х20м, а проблем је што садржи и назив противника, што је супротно правилима. Покренута је петиција да се ипак дозволи уношење заставе, а име петиције је God Save the Flag. :)

 

35cr4o9.jpg

Link to comment

То што има подтекст је и чини добром. Глупо је поредити са римованим дебилизмима са севера из последњих десетак годона, али капирам да би свакоме на планети, чак и навијачима Арсенала, било драже да виде ово на противничкој трибини него нешто у фазону "Астон Вила је мени мила".

Link to comment

Jebote, dokle je dovela politicka korektnost. Ne sme se podjebavati suprotan tim na fudbalskoj utakmici. 

 

+1

 

Uopšte je glupo to dogovarati sa fudbalskim savezom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...