Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Lupetate. No dobro. Da cujem ko je bolji sudija zadnjih godina?

 

To je isto kao da pitaš ko je najbolji đak u odeljenju u kojem je prosečna ocena 2.00.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj glas dobija Wolfgang "Ned" Stark, u tumačenju Seana Beana. 

 

Ozbiljno, te rang liste sudija su sviranje penisu, praktično je popularity contest u pitanju. Čovek mora da bude zapamćen (preferably po ispravnim odlukama, ali može i po greškama ako nisu na račun nikog bitnog) da bi dobijao da sudi važnije utakmice, što vodi daljem eksponiranju, što vodi još važnijim utakmicama, itd. Naravno, ako se desi nešto nepredviđeno može karijera da im ode nadole bez najave, npr. u Engleskoj su dosta cenili Dowda dok ga nije Ferguson isprozivao zato što je debeo pa ne može da trči istom brzinom kao 30 godina mlađi profesionalni sportisti... od tada ga je sve manje bilo u važnim utakmicama, dok su šansu više počele da dobijaju mlade junoše tipa Klatija.

Link to comment

Kralj je propustio ovo jbg, dešava se

 

This top 10 is dynamically generated. All measures are taken to make this a fair list, but it still is the result of a script.

Edited by copkillah
Link to comment

Jebo sudije, sta se lozite. Tot'nam dogovorio Depaya za 10m + Chadli. Bice sexy fudbala na Lane-u. Mada i dalje im treba spic umesto onih moroncina napred.

Link to comment

Ono sa De Jongom je stvarno skandal, zaboravio sam da je on to sudio, ali na stranu to prosto volim njegov stil, bez pokusaja da bude iznad utakmice, a takav je autoritet da tesko da ce mu se neko unositi u lice i jebati sve po spisku kao sto se redovno vidja. Pricam o generalnom utisku, naravno da je pravio greske i on kao i svi ostali, niko nije savrsen, ni ti ni ja ako cemo tako, ali secanje me ne sluzi da je na nekoj utakmici potpuno izgubio konce, da je iz greske isao u gresku i gledao da kompenzuje prethodno nacinjene. Stvarno kad me pitas nekog sudiju koga bih vise voleo na bitnoj utakmici a da je ne usree ja ne mogu da setim boljeg. Ko - Proenca, neko od spanskih metiljavaca, Italijanski namestaci, vecito visoko vrednovani Beneluxscani ili Skandinavci? Mozda s nasih prostora, istok...? A u Engleskoj da ne pricam, svako kolo po par kriminalnih gresaka. Jbg ja ovako rezonujem, a ti ga ocigledno hejtujes pa je jasno da sam ti dzabe sve ovo nadrobio jer ces reci da serem, a i tvoje kolege.

 

Elem mene bas zanima koga od sudija vrednuju bolji poznavaoci sudjenja od mene... Al ne dobih odgovor. Da znam da obratim paznju, mozda sam stvarno u krivu al niko da mi otvori vidike.

Link to comment

Ono sa De Jongom je stvarno skandal, zaboravio sam da je on to sudio, ali na stranu to prosto volim njegov stil, bez pokusaja da bude iznad utakmice, a takav je autoritet da tesko da ce mu se neko unositi u lice i jebati sve po spisku kao sto se redovno vidja. Pricam o generalnom utisku, naravno da je pravio greske i on kao i svi ostali, niko nije savrsen, ni ti ni ja ako cemo tako, ali secanje me ne sluzi da je na nekoj utakmici potpuno izgubio konce, da je iz greske isao u gresku i gledao da kompenzuje prethodno nacinjene. Stvarno kad me pitas nekog sudiju koga bih vise voleo na bitnoj utakmici a da je ne usree ja ne mogu da setim boljeg. Ko - Proenca, neko od spanskih metiljavaca, Italijanski namestaci, vecito visoko vrednovani Beneluxscani ili Skandinavci? Mozda s nasih prostora, istok...? A u Engleskoj da ne pricam, svako kolo po par kriminalnih gresaka. Jbg ja ovako rezonujem, a ti ga ocigledno hejtujes pa je jasno da sam ti dzabe sve ovo nadrobio jer ces reci da serem, a i tvoje kolege.

 

Elem mene bas zanima koga od sudija vrednuju bolji poznavaoci sudjenja od mene... Al ne dobih odgovor. Da znam da obratim paznju, mozda sam stvarno u krivu al niko da mi otvori vidike.

Наравно да волиш његов стил донео је Секти више бодова него сер Боби Чарлтон.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...