Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zasto bese dobijaju ovi trofej, za plasman u PL? Je l i Watford dobio?

 

U svakom slucaju draze mi videti Norwich u EPL, ako nista vecinu igraca znam od prosle sezone pa nece biti mnogo nepoznanica za fantasy.

Edited by ducca
Link to comment

Ama sta vam je, ljudi Bozji? Ta prica oko Vidala je cista izmisljotina calciomercatoweb-stranice (ne brkati sa calciomercatom). To sto su se pojavila dva Cileanca na Twitteru da prepisu tu pricu ne znaci da je ona istinita.

 

Martinezu menadzer dize cijenu, ni od toga nema nista. Nije Wenger lud da spicka 30 miliona funti na 29-godisnjeg poor man's Jardela. On ce biti lud da ponudi 30.000.001 funtu za Sterlinga.

 

Kakogod, najvece pojacanje za vezni red smo vec dobili, novi ugovor je potpisao Rosicky. :)

Link to comment

Zasto bese dobijaju ovi trofej, za plasman u PL? Je l i Watford dobio?

 

U svakom slucaju draze mi videti Norwich u EPL, ako nista vecinu igraca znam od prosle sezone pa nece biti mnogo nepoznanica za fantasy.

Nije Votford bio prvi.

Link to comment

Kakogod, najvece pojacanje za vezni red smo vec dobili, novi ugovor je potpisao Rosicky. :)

 

dobro je. posto se pre nedelju dana pojavija suluda vest da ga west ham trazi.

Link to comment

dobro je. posto se pre nedelju dana pojavija suluda vest da ga west ham trazi.

Nije iskljuceno da ste ga htjeli, ali Wenger je ukljucio razum. Rosicky je sa 35 godina bolji igrac nego sto je bio sa 27-28, samo Profa ima man-crush na Cazorlu pa Rosicky ne igra dovoljno. I pored toga je dao vise golova iz igre nego Santi ove sezone.

Link to comment

Nije iskljuceno da ste ga htjeli, ali Wenger je ukljucio razum. Rosicky je sa 35 godina bolji igrac nego sto je bio sa 27-28, samo Profa ima man-crush na Cazorlu pa Rosicky ne igra dovoljno. I pored toga je dao vise golova iz igre nego Santi ove sezone.

 

Jebo mater ako mu je Cazorla lepši, no kad je u pitanju privlačnost mlađih muškaraca, tu se Wengerova ne poriče  ^_^

Link to comment

Sve vece sanse da ce Vicel kod nas™. LVGu malo 1 belgijski zbun, pogotovu ako je tacno da ce Arsen maznuti Vidala.

Link to comment

Nije Votford bio prvi.

Pa znam da nije i da je Bournemouth kao prvi dobio nekakav trofej, pa sad i ovi, kapiram da samo Watford nije uzeo trofej od onih sto su izborili promociju. Zato i pitam...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...