Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

N'zonzi car, prelep peti gol :Hail:

 

Rodgers kući na poluvremenu.

Gerrard da ga odvali od batina na poluvremenu, a onda ode ponosno iz kluba...

 

SKot glupavi...

Link to comment

:Hail: Petardinjo

 

Trebao je BR da ode u svlacionicu i uzme svoje stvari vec na 4-0, kao onomad Dejo kad se pokupio u sred tekme u Azerbejdzanu i posle rekao "Pa sta je trebalo, da ostanem da gledam".

Edited by ducca
Link to comment

Dogovorili se igrači da ga oteraju sa klupe  :fantom:

 

 

+1

Буше га играчи. Ово је много ефикасније него да су закупили авион и исписали оно крпу да је сви виде.

Link to comment

Gerrard da ga odvali od batina na poluvremenu, a onda ode ponosno iz kluba...

Gerrard je flegma, ne može on nikog da odvali od batina (osim kad je Fil Kolins u pitanju).

 

Ali realno, bar bi trebalo da ga otera u tri pizde materine, i kaže mu da u drugom poluvremenu može da istrči sam da izigrava lažnu devetku.

Link to comment

Буше га играчи. Ово је много ефикасније него да су закупили авион и исписали оно крпу да је сви виде.

Penis ga buše igrači. To je banda nesposobna, da su hteli ubedljiv poraz sad bi verovatno vodili 2-0.

Link to comment

Penis ga buše igrači. To je banda nesposobna, da su hteli ubedljiv poraz sad bi verovatno vodili 2-0.

Разумем ја да си ти упао у амок, савим оправдано, али тим се распао, очигледно нема никакве идеје, морал је на нули, и то Роџерсара може да промени само ако се покупи и оде.

Link to comment

Misliš dobrovoljno da ode? Da se odrekne miliona koji mu po ugovoru sleduju? Šansu za tako nešto ja ne umem brojčano da izrazim, nula nije dovoljna.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Misliš dobrovoljno da ode? Da se odrekne miliona koji mu po ugovoru sleduju? Šansu za tako nešto ja ne umem brojčano da izrazim, nula nije dovoljna.

Ја мислим да је после овога готов. Нема више од 5% шансе да остане.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...