Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Zato sam i stavio ponajbolji, a ne najbolji. Mada, Van der Sar > Schmeichel, Stam > Ferdinand i Van Nistelrooy < Rooney.

 

ne

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

LVG bi mozda Silesenom zamenio DDG. Nije mi jasno sto jednostavno ne dovede sve HOL igrace, izdejstvuje promenu dresova u oranz, a OT preseli npr. u Hag!?

Pa rumor je da je treca kombinacija dresova za novu sezonu crna sa nandzarastim adidas prugama, grbom i slicno :fantom:

 

.... и Robin Ван Нистелрој?

Edited by ducca
Link to comment

Zato sam i stavio ponajbolji, a ne najbolji. Mada, Van der Sar > Schmeichel, Stam > Ferdinand i Van Nistelrooy < Rooney.

Да ли сте бре нормални да вас човек пита? :isuse:

Стам и Фердинанд поред живог Немање. :frust:

Link to comment

LvG je Holandiju preselio u Barcelonu (Hesp, Reiziger, F. i R. de Boer, Cocu, Kluivert, Zenden). U Bayern je doveo Robbena, Braafheida... Sad ce uzeti Strootmana (je li tako, crtamOrasi?), a meni je za golmana od Holandjana logicniji izbor Krul. Mada, ne znam sto se zalis, Johne - ponajbolji golman, stoper i napadac unazad 20 godina su vam bili Holandezi.

 

Strotmana tesko, iako sam ja to prizeljkivao dok je ovaj igrao,  postoji mogucnost da prestane sa profi fudbalom.

Eh, ponajbolji. Jedno je dovesti igrace koji su vec imali dobre karijere i trofeje iza sebe, a drugo je HOL deci praviti drugi dom u UTD.

Link to comment

Bolje ovde

 

Da vidimo šta kaže ekipica iz okoline Anfielda:

 

Loaning him to some eastern European back water would be nice.

:thumbsup:

 

Arči objasnio fenovima

Link to comment

Hodgson objavio spisak za prijateljsku protiv Irske i kvalifikacije protiv Slovenije

 

 

England's 24-man squad

Goalkeepers: Rob Green (QPR), Joe Hart (Manchester City), Tom Heaton (Burnley).

Defenders: Ryan Bertrand (Southampton), Gary Cahill (Chelsea), Nathaniel Clyne (Southampton), Kieran Gibbs (Arsenal), Phil Jagielka (Everton), Phil Jones (Manchester United), Chris Smalling (Manchester United).

Midfielders: Ross Barkley (Everton), Fabian Delph (Aston Villa), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Liverpool), Ryan Mason (Tottenham), James Milner (Manchester City), Raheem Sterling (Liverpool), Andros Townsend (Tottenham), Theo Walcott (Arsenal), Jack Wilshere (Arsenal).

Forwards: Charlie Austin (QPR), Wayne Rooney (Manchester United), Jamie Vardy (Leicester), Danny Welbeck (Arsenal).

 

Prso matori skroz

Link to comment

Hodgson objavio spisak za prijateljsku protiv Irske i kvalifikacije protiv Slovenije

 

 

Prso matori skroz

 

Što?

Link to comment

Kao sto ducca napisa, pola njih ni ne igra standardno. Pa Vardy jbt, napadac od 28 godina koji je dao 4 gola ove sezone. Pa Welbeck, Townsend, Delph, Smalling... Ludilo

Link to comment

Welbeck je prvi strelac kvalifikacija

 

Kane je sa mladom repkom, Studge je povredjen... Bolje od ovoga nemaju.

A nekad Becks, Gerrard, Lampard, Owen, Terry, Rio, Scholes, Cole...

 

Edit: A Hodgson je prso davno, nevezano za spisak

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Evo samo nekoliko koje je mogao da zove: Cresswell, Shawcross, Rose, Downing, pa čak i Shelvey i Puncheon su više zaslužili nego Townsend i Delph. A ako je već hteo da se zajebava sa matorim napadačima onda je mogao da ispoštuje Glenn Murray-a

Link to comment

Nije prso matori nego ti ne pratis repku, to je manje vise standardna ekipa vec neko vreme i odlicno guraju u kvalifikacijama.

 

Delph je bio starter na zadnje 2 protiv Litvanije 4:0 u kvalifikacijama i Italije 1:1 prijateljska. Tausend je igrao odlicno kvalifikacije za SP u Brazilu. 

Smoling je najstandardniji bio u UTD i njega su svi selektori pozivali, valjda svi imaju jos neko zrno vere u njega i njegov "potencijal".

Velbek bi mogao da igra u svakoj repki na svetu :fantom:

 

Ono gde je jedino pogresio matori je to sto nije pozvao Esli Janga koji je prosle kvalifikacije za Euro odigrao perfektno, uz Runija. Kapelu je valjao a matorom ne valja.

Link to comment

Istina, ne pratim toliko reprezentaciju od kad ih je Hodgson preuzeo jer je užas na šta to liči. Uostalom same igre na SP su pokazale koliko Hodgson dobro radi posao. Ako su suverene igre protiv velesila kao što su Slovenija i Švajcarska merilo onda ništa...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...