Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Е, сад бре да им тражимо САФ-а?

Vec nas je trenirao najbolji skotski menadzer, second best me ne zanima.
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pomešao si. Mislim, jeste bio u istom gradu, ali Moyes je trenirao Everton

Ово да знаш да си заслужио репортовање! :mad:

Link to comment

Можда. Али, то би био прави Вест Хем. :)

 

 

 

Dajte šansu Jokanu

 

Danima traju spekulacije i nagađanja oko novog ugovora za Jokanovića, s obzirom da je imao saradnju do kraja sezone, a poslednje informacije iz izvora bliskih klubu da neće doći do dogovora dve strane o nastavku saradnje. Juče su ostrvski mediji otkrili da su pregovori praktično prekinuti jer je srpski stručnjak imao finansijske zahteve koje klub nije želeo da ispoštuje.

Jutros je iz Italije stigla vest da je klub već pronašao i zamenu za Jokanovića. Reč je o iskusnom italijanskom stručnjaku Frančesku Gvidolinu. Ništa čudno s obzirom da Votfordom gazduje familija Poco o koja već tri decenije vodi glavnu reč u Udinezeu čiji je Gvidolin bio trener u periodu od 2010. do 2014. godine.

Gvidolin je prošlog leta napustio klupu Udinezea da bi preuzeo funkciju tehničkog savetnika u Udinezeu, Votfordu i Granadi koja je takođe u vlasništviu familije Poco. Italijani su već alarmirali Gvidolina sa željom da zameni Jokanovića ako poptuno propadnu pregovori sa bivšim trenerom Partizana.

Ako napusti Votford, srpski stručlnjak ipak ne bi trebalo da brine za budućnost jer se za njega interesuju premijerligaši Sanderlend, Njukasl i Vest Hem.

 

:ziga:

Link to comment

Mourinho navodno traži Walcotta ili Oxa u dealu za Čecha. Valjda će mu Wenger poslati ceduljicu na kojoj piše: "Up yours!", produžiti do White Hart Lanea i platiti koliko treba za Llorisa.

 

 

Na blogu Le Grove jedan zanimljiv detalj: navodno, prošle godine je Arsenal dogovorio odštetu za Reusa sa Borussijom no igrač je htio u Barcelonu. Zajebao ga je Suarez.

Link to comment

Mourinho navodno traži Walcotta ili Oxa u dealu za Čecha. Valjda će mu Wenger poslati ceduljicu na kojoj piše: "Up yours!", produžiti do White Hart Lanea i platiti koliko treba za Llorisa.

 

 

Ovde ti fali Jova :P

Link to comment

Mourinho navodno traži Walcotta ili Oxa u dealu za Čecha. Valjda će mu Wenger poslati ceduljicu na kojoj piše: "Up yours!", produžiti do White Hart Lanea i platiti koliko treba za Llorisa.

 

Levy traži 35m i da uzmete Adebayora nazad... 30m ako uzmete i Soldada... :P

Link to comment

Levy traži 35m i da uzmete Adebayora nazad... 30m ako uzmete i Soldada... :P

 

Može. Kod nas™ je i rečeni Adebayor dao 30 u sezoni, Soldado bi taman služio da pozabija one situacije za koje je Giroud prespor.

 

 

 

Navodno smo™ dogovorili Vidala za 25 miliona funti. Nema mi smisla da Juventus radi ikakav biznis te vrste prije finala CL, ali hajde...

Link to comment

Malo mi je to para za Vidala...

 

+ beskonacno.

 

 

LVG bi mozda Silesenom zamenio DDG. Nije mi jasno sto jednostavno ne dovede sve HOL igrace, izdejstvuje promenu dresova u oranz, a OT preseli npr. u Hag!?

Link to comment

LvG je Holandiju preselio u Barcelonu (Hesp, Reiziger, F. i R. de Boer, Cocu, Kluivert, Zenden). U Bayern je doveo Robbena, Braafheida... Sad ce uzeti Strootmana (je li tako, crtamOrasi?), a meni je za golmana od Holandjana logicniji izbor Krul. Mada, ne znam sto se zalis, Johne - ponajbolji golman, stoper i napadac unazad 20 godina su vam bili Holandezi.

 

Sterlingov agent objasnjava™. Rekao za Carraghera da je "knob" i da njegov klijent nece potpisati novi ugovor ni da mu Weenie ponudi 900.000 rahima sedmicno. Unutar mjesec i kusur se napusio "smijavca" i napusio Carraghera. Balotelli je ocito bio odlican mentor. Sad ce Leadership Lovro spasavati stvari u svlacionici.

Edited by ArleKino
Link to comment

ponajbolji golman, stoper i napadac unazad 20 godina su vam bili Holandezi.

Ван Шмајхел, Ван Рио и Ван Ван Нистелрој?

Link to comment

Ван Шмајхел, Ван Рио и Ван Ван Нистелрој?

Zato sam i stavio ponajbolji, a ne najbolji. Mada, Van der Sar > Schmeichel, Stam > Ferdinand i Van Nistelrooy < Rooney.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...