Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дебели Сем је изгледа коначно ћао. Након 16 бодова из последњих 20 утакмица мртав-'ладан је дао два слободна дана свим играчима. Од Евертона су изгубили у последњем минуту, а пошто је у била питању последња овосезонска утакмица на домаћем терену, већи део навијача је напустио стадион не сачекавши традиционални опроштај од играча на крају сезоне.

 

Потпуни распад је овај други део сезоне. Неодржива је ситуација, а замена није ни на видику. Лицитира се Бенитезима и Билићима, али реалнији сценарио је да до јула нико не дође, да се пропусте дилови за Трипијеа или Џенкинсона, плус за још неколико играча (јер ко је од иоле бољих играча довољно луд да долази у тим а да не зна ко ће бити тренер), а да онда уз фанфаре представе Стивa јебеног Мекларена....

 

Имаћемо најлепши стадион у Чемпионшипу 2016/17. :isuse:

 

jasno je da nas™ i ovi treneri srednje reputacije (emery, laudrup, bilic...) ne vide kao realnu opciju (sto je njihova greska posto je west ham na pragu prelaska na olimpijski stadion sasvim dobar izazov), a sullivan i gold su zapucali na kloppa i beniteza.

 

u ostalim vestima, navodno se pregovara sa andreom ayewom. to bi bilo predobro pojacanje.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

dosao sam na topik samo da vidim sta si rekao za crveni. nisi razocarao :D

 

pa nije namerno. samo je hteo da se sto brze izvede lopta.  -_-

Link to comment

jasno je da nas™ i ovi treneri srednje reputacije (emery, laudrup, bilic...) ne vide kao realnu opciju (sto je njihova greska posto je west ham na pragu prelaska na olimpijski stadion sasvim dobar izazov), a sullivan i gold su zapucali na kloppa i beniteza.

 

u ostalim vestima, navodno se pregovara sa andreom ayewom. to bi bilo predobro pojacanje.

Било би, али нема шансе.

 

Клоп - мој фаворит - нема шансе да дође, Бенитез такође. Чак се и Мојес извукао рекавши да остаје у Шпанији. Билић је добар тренер, али је у полувремену пуштао Томпсона хрватским репрезентативцима да би их мотивисао™... Биће неки бедак сигурно. :(

 

За то време, изгледа да је хакован званични сајт, мада какво је расположење у клубу не бих искључио ни могућност да је ово званичан став клуба. :lol:

 

image.jpg

Link to comment

Sterling je stvarno pičkica. Jebote, da ima bar jednu sezonu sa 10 golova pa da to ima nekog smisla. :isuse:

 

 

Za Milnerov potpis je valjda obračun Arsenala i Liverpoola. Lik ima 130.000 funti u Cityju. Milner. 130.000 funti. Sedmično. A predsjednik Govna™, naravno, gleda kako će sahraniti FFP.

 

Biće interesantno vidjeti gdje će Khedira. United ga je onomad htio platiti 40.000.000 funti, a sad ga mogu pokupiti za dž. Mourinho ga je vodio u Realu, a dodatni veznjak mu ne bi škodio. Arsenal se spominjao prošlog ljeta, a ima historiju ozljeda zbog koje bi trebao biti jako privlačan Wengeru.

 

 

 

Ovo sa Čehom Čechom se kotrlja u pravcu odlaska u Arsenal. Čak je i famozni Secret Footballer napisao na Twitteru da je to skoro "done deal". Ne bi bilo loše.

Link to comment

Sterling je stvarno pičkica. Jebote, da ima bar jednu sezonu sa 10 golova pa da to ima nekog smisla. :isuse:

 

Upravo je u tome stvar što nema :D Ne zna ni sam kako je uspeo na brzinu da postane hot shit bez ikakvih konkretnih zasluga, pa se svi trude da iskoriste priliku i zabodu masan ugovor pre nego što se klubovi opamete.

 

Da Sterlingovi agenti cene da će od njega nešto biti, ne bi im bila tolika hića da ga već sa 20 godina finansijski obezbede. Ali boje se ljudi da ga se sa 23-24 godine više niko neće sećati.

Link to comment

Upravo je u tome stvar što nema :D Ne zna ni sam kako je uspeo na brzinu da postane hot shit bez ikakvih konkretnih zasluga, pa se svi trude da iskoriste priliku i zabodu masan ugovor pre nego što se klubovi opamete.

 

Da Sterlingovi agenti cene da će od njega nešto biti, ne bi im bila tolika hića da ga već sa 20 godina finansijski obezbede. Ali boje se ljudi da ga se sa 23-24 godine više niko neće sećati.

 

Meni to malo vuce na grozdje koje kisi.

Link to comment

Ma nije, stvarno. Dosta sam otpatio zbog odlaska Suareza i Torresa i Alonsa, neću valjda da se nerviram zbog novog Adama Johnsona.

 

Carragher i Gnevil su 100% u pravu. Hoćeš tim koji igra CL? Imao si šest utakmica CL ove sezone - gde si bio, šta si radio? Nigde i ništa.

Link to comment

U jeeee... u tih 6 tekmi klinac od 19-20 godina je bio los i sad nema pravo nista osim da sjedi i da cuti jer nece dogurati ni do Laneta Jovanovica. A kiselo je grozdje zato sto iz tvoje price vidim da vam se on zadrzava. Ukoliko su svi oni u pravu onda  se kaze - ko ga jebe neka ide!

Link to comment

Meni to malo vuce na grozdje koje kisi.

 

Ma nije. Meni recimo se uvek upali lampica kad je City na ivici da potpiše nekoga ko bi im mnogo značio. 

 

Za Sterlinga me baš briga dal će ga potpisati. 

Link to comment

Nije u tih 6 tekmi bio loš nego cele jebene sezone. Malo ga vadi što ga je Rodgers šetao sa pozicije na poziciju, ali to nije izgovor za totalnu letargiju, posebno ako imaš samo 20 godina i željan si dokazivanja. 

 

Ne treba da sedi i ćuti, nego da uzme ugovor od 100,000 funti nedeljno (!) koji mu se iz nekih neobjašnjivih razloga nudi. Umesto toga, on sam ugovori intervju za BBC u kom kaže da bi potpisao taj ugovor pre 6 meseci, ali sad ceni da nije dosta :blink: Meni potpuno nejasna računica, odakle mu ideja da mu je vrednost skočila? Zbog fantastičnog uspeha sa reprezentacijom u Brazilu?

 

Liverpulu bi Sterling dobro došao (ako bi hteo da igra fudbal), ali samo zato što su težak krš od tima pa bi kao izmena umesto njega uskakali Joe Allen ili Marković. Ako dečko (sa 20 godina!) hoće da sedi na klupi iza Davida Silve ili Hazarda umesto da počinje utakmice, samo neka izvoli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...