Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Fora je sto ce Lloris kostati skoro duplo od onoga sto ce se zaraditi prodajom DDG sto je apsurdno. Inace nisam neki ljubitelj doticnog...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Junajtedu treba bekap golman ako DDG ode. Viktor Valdes je top golman i nema potrebe trositi milijarde na tu poziciju. Ali poznajuci Junajted u post SAF eri potrosice se sto milijuna funti na golmana i dva lijeva beka.

Link to comment

već se pominje Birmingham kao moguća pozajmica za sledeću sezonu. Sledeće sezone bi trebalo Pritchard da dobije šansu u prvom timu. Mada, treba prvo videti na šta će ličiti prelazni rok

Link to comment

Дебели Сем је изгледа коначно ћао. Након 16 бодова из последњих 20 утакмица мртав-'ладан је дао два слободна дана свим играчима. Од Евертона су изгубили у последњем минуту, а пошто је у била питању последња овосезонска утакмица на домаћем терену, већи део навијача је напустио стадион не сачекавши традиционални опроштај од играча на крају сезоне.

 

Потпуни распад је овај други део сезоне. Неодржива је ситуација, а замена није ни на видику. Лицитира се Бенитезима и Билићима, али реалнији сценарио је да до јула нико не дође, да се пропусте дилови за Трипијеа или Џенкинсона, плус за још неколико играча (јер ко је од иоле бољих играча довољно луд да долази у тим а да не зна ко ће бити тренер), а да онда уз фанфаре представе Стивa јебеног Мекларена....

 

Имаћемо најлепши стадион у Чемпионшипу 2016/17. :isuse:

Link to comment

Junajtedu treba bekap golman ako DDG ode. Viktor Valdes je top golman i nema potrebe trositi milijarde na tu poziciju. Ali poznajuci Junajted u post SAF eri potrosice se sto milijuna funti na golmana i dva lijeva beka.

Pitanje je koliko je ostalo od Valdesa posle 2 sezone neigranja fudbala i fizicki i psihicki, cak i za klupu.

Link to comment

Pitanje je koliko je ostalo od Valdesa posle 2 sezone neigranja fudbala i fizicki i psihicki, cak i za klupu.

 

Je li se meni čini ili se on razbacao k'o đubre? Imam dojam da je krupniji nego što je bio u Barci.

Link to comment

Mislim da ce United ici na Llorisa. Mada, znajuci LVG-a ne bih se zacudio da dovede Cillessena.

 

A gde ce Casillas? Evo ja sam voljan da trpim njegove "kikseve" u LFC-u.

 

Nisam siguran da ce Navas ostati u Realu. Verovatno je dosao znajuci da se Casillasu blizi kraj karijere i da ce on uskociti na njegovo mesto. Dolazak De Gee bi tu promenio sve.

Нема шаје да Ливерпул купи неког голмана који би макар теоретски могао да угрози статус Летећег Фламанца™, чему да се троше паре. Мене уопште не би изненадило да Лујо доведе Силесена. 

 

Потпуни распад је овај други део сезоне. Неодржива је ситуација, а замена није ни на видику. Лицитира се Бенитезима и Билићима, али реалнији сценарио је да до јула нико не дође, да се пропусте дилови за Трипијеа или Џенкинсона, плус за још неколико играча (јер ко је од иоле бољих играча довољно луд да долази у тим а да не зна ко ће бити тренер), а да онда уз фанфаре представе Стивa јебеног Мекларена....

 

Имаћемо најлепши стадион у Чемпионшипу 2016/17. :isuse:

То је карма за оно сеирење око потопа најтрофејнијег енглеског клуба у последњих пар кола. :s_c:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...