Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je stvarno nenormalno. Jes da je junajted govnjav poslednje dve sezone ali brati nije tako sugav tim da izgubi jednog od najboljih golmana na svetu u najboljim godinama. Iskren da budem mislim da ce morati da nastave sa strategijom kupovine kao Siti ili Cezli pre nekoliko godina. Ne vidim materijal za sledecu sezonu u ovom timu. Doduse i dalje su u manje beznadeznoj situaciji nego jadni liverpul koji je uspeo i svojoj najvecoj legendi da se usere na karijeru.

Ne vidis materijal obzirom da ih LVG drzi daleko od terena, pre svega mislim na Januzaja, Vilsona, Pereiru. Bleket i MekNer su plod nuzde i povreda koje su harale zadnjom linijom cele sezone. U vezi je Erera neko ko mora dobiti odresene ruke sledece sezone, sjajno je koristio svaku sansu i nametnuo se dobrim igrama.

 

DDG bi jedino mogao da bude dobar zalog za buduce transfere, mozda ovo sto se spekulise oko Bejla. Letos je ADM stigao Chicharito im je pozajmljen, mozda su pred nama godine blize saradnje.

 

Btw gde se denuo copkilah?

Link to comment

Clasicoppeala?

 

Pa ne znam kako bih to drugačije nazvao. :D Fabregasa zove Barcelona, on se sjeti da ima Barcin DNK i štrajkuje dok ga se ne proda (plati iz svog džepa da podmaže transfer). Reyesa zove Real, on se trčeći vrati u Španiju. Piquea zove Barcelona...

 

I td, i td.

Link to comment

Ali ne razumem kako si došao do te kovanice.  :D OK, "Clasico" deo mi je jasan, ali ppeala?

Edited by IndridCold
Link to comment

De Gea na Twitteru zahvalio navijačima na podršci.

 

Ne znam šta bih rekao. United je titulu 2011-12. izgubio školujući De Geu, titulu 2012-13. uzeo prvenstveno na račun Van Persieja i sposobnosti da zabijaju više nego što se primi, prošle sezone je tu bio Moyes... Praktično prvi veliki doprinos De Gee je ovo četvrto mjesto obzirom da bi sa lošijim golmanom plafon bila borba za Ligu Evrope. Ne bih se začudio da Mourinho proda Čecha Unitedu, i zbog onog što je Arsene rekao prije neki dan ("Za sve igrače koji mi se nude kažu da ih United ganja"), i zbog toga što izmeďu Mourinha i Wengera vlada zla krv još tamo od priče sa Coleom.

 

Dio velike golmanske križaljke bi mogao činiti i Begović, s tim da mi se čini da je on bio bolji kod Pulisa nego kod Hughesa. Pričalo se da bi mogao postati rezerva Courtoisu što bi mu bilo bezveze.

Link to comment

Kad malo citam ovaj Arleov post i setim se kakva je cuda pravio VDSar ne bih se ja bas bunio ni protiv Cheha.

 

 

35c50c7bfe02.gif

 

Edited by teacher
4mb gif
Link to comment

De Gea na Twitteru zahvalio navijačima na podršci.

 

Ne znam šta bih rekao. United je titulu 2011-12. izgubio školujući De Geu, titulu 2012-13. uzeo prvenstveno na račun Van Persieja i sposobnosti da zabijaju više nego što se primi, prošle sezone je tu bio Moyes... Praktično prvi veliki doprinos De Gee je ovo četvrto mjesto obzirom da bi sa lošijim golmanom plafon bila borba za Ligu Evrope. Ne bih se začudio da Mourinho proda Čecha Unitedu, i zbog onog što je Arsene rekao prije neki dan ("Za sve igrače koji mi se nude kažu da ih United ganja"), i zbog toga što izmeďu Mourinha i Wengera vlada zla krv još tamo od priče sa Coleom.

 

Dio velike golmanske križaljke bi mogao činiti i Begović, s tim da mi se čini da je on bio bolji kod Pulisa nego kod Hughesa. Pričalo se da bi mogao postati rezerva Courtoisu što bi mu bilo bezveze.

Zar nije Valdes vec u Unitedu? Ako je zdrav, naravno, ne znam sto ne bi najozbiljnije racunali na njega.

Link to comment

+1  Mada Valdesov veliki problem je sto nije branio u PL, trebace mu vreme da se privikne na veliki broj visokih lopti, sto je i De Gei gotovo 2 godine bio nevidjeni bauk i radjeno je svakodnevno s njim na otklanjanju te manjkavosti.

 

 

Apropo Cecha, ne verujem da ce jednog od najboljih golmana lige Murinjo prodati konkurentu za titulu, kako Utd-u tako ni Arsenalu. On prodaje samo igrace za koje sumnja da mogu znacajnije doprineti toj borbi, Mata npr, i nije pogresio.

 

Od golmana iz lige Forster mi je ostavio ponajbolji utisak, a da je kud i kamo realisican target, ali ne videh da se igde spominje.

Edited by ducca
Link to comment
Od golmana iz lige Forster mi je ostavio ponajbolji utisak, a da je kud i kamo realisican target, ali ne videh da se igde spominje.

Šmajhel Jr.? Krul?

 

Mislim, meni je Krul sjajan golman, tuga je trune u NUC... Pre bih njeg video u L'poolu od Minjolea...

Link to comment

Ja bih na njihovom mjestu ganjao Llorisa. Brani ko zmaj a stalno ga nesto mimoilaze kad se nabrajaju naj golmani. Cijenim da je i njemu preko glave Totnamovog luzeraja pa ne bi odolio zovu 1 Mancestera, a i ovi imaju sasvim dobru zamjenu u vidu Vorma koji je predobar za grijanje klupe.

Link to comment

Mislim da ce United ici na Llorisa. Mada, znajuci LVG-a ne bih se zacudio da dovede Cillessena.

 

A gde ce Casillas? Evo ja sam voljan da trpim njegove "kikseve" u LFC-u.

 

Nisam siguran da ce Navas ostati u Realu. Verovatno je dosao znajuci da se Casillasu blizi kraj karijere i da ce on uskociti na njegovo mesto. Dolazak De Gee bi tu promenio sve.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...