Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onog momenta kad su izašli De Gea i Rojo, Unitedova odbrana je otišla u kurac. To smo morali bolje iskoristiti.

 

Prvo poluvrijeme je najgore što je Arsenal odigrao unazad 10 godina, a tu je bilo krševa koliko hoćeš. Grozno, neponovljivo, nevidljivo. Alexis i Özil su komotno mogli sjediti sa Henryjem u studiju, toliko su dobri bili. Giroud :isuse:

 

Tek kad je Wenger odustao od svog retardiranog koncepta sa kepecom u sredini i Ramseyem na krilu počelo se igrati nešto prema naprijed.

 

Walcott užasno hrđav još uvijek, ali i takav daje širinu napadu.

 

 

 

Za treće mjesto moramo™ dobiti jednu od preostale dvije utakmice ili dvaput remizirati, a da United ne dobije osam razlike protiv Hulla.

Link to comment

Meni generalno LVG nije jasan i ne racunajuci onaj slalom kroz derbije pocetkom proleca bilo je muka gledati UTD.

Zameram mu i preterano forsiranje Falkaa (osim ako nije postojala klauzula koja bi mu garantovala odredjeni broj tekmi u sezoni), koji nije opravdao skupu pozajmicu.

Vrhunac ludosti moze biti odricanje jednog od najboljih golmana sveta u ovom trenutku sa sve Valdesom kao alternativom i reprizu trosenja novaca kao pihani Rus.

Link to comment

Ja sam pomislio da se i Rojo opet povredio, inace nije bilo nikakve logike menjati ga, osim ako nije mogao vise

Ni meni se ovo nista ne svidja

Edited by Giggsy
Link to comment

Nije mi najjasnije uvodjenje Bleketa umesto Roha no dobro, ni prvi ni poslednji plod Lujeve genijalnosti...

 

Rojo je do par dana pred tekmu bio pod upitnikom. Inače je bio odličan.

 

 

 

Bizarna statistika: pet utakmica Van Gaal vs Wenger, pet puta domaćin nije pobijedio. Slična utakmica je bila ona Barcelona-Arsenal (1999) kad je Luis Enrique zabio za 1:0 u prvom poluvremenu, Arsenal bio prilično loš i bezopasan, a onda u 81.minuti Šukerov šut Hesp odbio pred Kanua za 1:1. Danas Blackettov autogol u 82.minuti.

Link to comment

Nije mi najjasnije uvodjenje Bleketa umesto Roha no dobro, ni prvi ni poslednji plod Lujeve genijalnosti...

 

+1

 

tu smo pukli. totalno nepotrebno, savrseno ne razumem zasto. i, naravno, tu je puklo

 

edit: pa to, jedino ako nije fitness 

Edited by MancMellow
Link to comment

+1

 

tu smo pukli. totalno nepotrebno, savrseno ne razumem zasto. i, naravno, tu je puklo

 

edit: pa to, jedino ako nije fitness 

 

Može biti još jedna stvar osim fitnessa. Rojo je, uz sve odlične intervencije, za par puta dopustio da mu igrači Arsenala ulete iza leđa. Valjda je Van Gaal računao da će Blackett bolje braniti over-the-top lopte za Walcotta.

Link to comment

Meni generalno LVG nije jasan i ne racunajuci onaj slalom kroz derbije pocetkom proleca bilo je muka gledati UTD.

Zameram mu i preterano forsiranje Falkaa (osim ako nije postojala klauzula koja bi mu garantovala odredjeni broj tekmi u sezoni), koji nije opravdao skupu pozajmicu.

Vrhunac ludosti moze biti odricanje jednog od najboljih golmana sveta u ovom trenutku sa sve Valdesom kao alternativom i reprizu trosenja novaca kao pihani Rus.

Ovo je stvarno nenormalno. Jes da je junajted govnjav poslednje dve sezone ali brati nije tako sugav tim da izgubi jednog od najboljih golmana na svetu u najboljim godinama. Iskren da budem mislim da ce morati da nastave sa strategijom kupovine kao Siti ili Cezli pre nekoliko godina. Ne vidim materijal za sledecu sezonu u ovom timu. Doduse i dalje su u manje beznadeznoj situaciji nego jadni liverpul koji je uspeo i svojoj najvecoj legendi da se usere na karijeru.

Link to comment

Može biti još jedna stvar osim fitnessa. Rojo je, uz sve odlične intervencije, za par puta dopustio da mu igrači Arsenala ulete iza leđa. Valjda je Van Gaal računao da će Blackett bolje braniti over-the-top lopte za Walcotta.

 

pa to. i zajebo se. mislim, nista strasno, desavale su se takve stvari i fergiju, a ionako se nisam nadao 3. mestu taman i da smo pobedili danas. Arsenal bi najverovatnije uzeo 4 boda iz poslednje 2 utakmice. 

 

sad mirno mozemo da vratimo Bruceu deo duga koji je ogroman :D

Link to comment

Ovo je stvarno nenormalno. Jes da je junajted govnjav poslednje dve sezone ali brati nije tako sugav tim da izgubi jednog od najboljih golmana na svetu u najboljim godinama. Iskren da budem mislim da ce morati da nastave sa strategijom kupovine kao Siti ili Cezli pre nekoliko godina. Ne vidim materijal za sledecu sezonu u ovom timu. Doduse i dalje su u manje beznadeznoj situaciji nego jadni liverpul koji je uspeo i svojoj najvecoj legendi da se usere na karijeru.

 

Ako se ne varam, De Gea ima ugovor do 2016.godine. Španski fudbaleri pozive Reala i Barcelone ne odbijaju tako da je Unitedu ovo ljeto posljednja šansa da dobiju nešto za De Geu.

 

Nešto kontam kako je upravo ovaj faktor "Clasicoppeala" dugoročno zajebao Unitedovu odbranu u slučaju Pique.

Link to comment

Bataliti Spance i ostale Latinose i cao, zov Barse i Reala je za njih previse da bi se odupreli. A sto se DDG tice, ako nema nista bolje na trzistu onda nek ostane i tu jos jednu sezonu, stvarno ce propasti klub ako ostane bez 15-20 miliona. Ko ga jebe, i njega i Real. (inace jedini dobitak u ovoj situaciji moze biti ako uspeju da izvuku prelazak Bejla na Trafford o cemu se govorka zadnjih mesec dana, a da DDG deo tog dila, ali iskreno deluje mi ovo sve kao malo verovatno)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...