Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

@indrid: konkurentnost za titulu je gruba šala, ono prošle sezone je bila urugvajska aberacija. Samo se konkurentnost za top 4 gleda, a i to je jako upitno.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma nije Radisa to tako jednostavno. Uporedi tim Liverpula sa Čelsijem, Sitijem, pa i Mančesterom i Arsenalom. Stvarno su dosta slabiji i ne vidim kako mogu da nadomeste tu razliku, pogotovo u odnosu na prve dve ekipe. Pričamo o konkurentnosti za titulu, ne o tome da "igraju bolje", "zadovoljavajuće" ili "OK". 

Ne znam, ja mislim da i ovaj tim može da igra daleko bolje, jer imena ne igraju fudbal nego igrači. Meni se čini da je ovde problem što gotovo svi igraju van svojih prirodnih pozicija, a i oni koji igraju na svojim, igraju baž zato lošije.

 

Znam ja da nije o tako jednostavno, naravno, ali nije ni mnogo komplikovano... Ovaj tim je od prošlogodišnjeg lošiji za dva igrača, jednog koji je prodat i jednog koji je povređen celu sezonu. Da je Stuku zdrav, izgledalo bi ovo znatno bolje. Mislim, znam da je argument baba-piša-deda, ali, hoću da kažem da nije to tolika razlika... Dobro, lošiji je i za Lovrena koji je doveden i za to što Sahko ne igra, jer je Rodžersu nešto palo na pamet, pa mu Lovren :isuse: igra... Zato je i bitno da ode...

Link to comment

Gore od poraza je samo poraz uz dva neregularna gola koja daju onom govnaru izgovor.

 

"In Rodgers we trust" aviondžija je sigurno prezadovoljan.

Link to comment

Samo jedan stoper? Racuna se na Lovrena u zadnjoj liniji sa trojicom ili? Ako bi igrao sa 4 nazad onda fali i RB. 

Računam da je Sahko sasvim solidan štoper...

 

I računam da bi Ibe bio dobar na tom desnom boku...

 

I računam da bi u sredini igrali Kutinjo, Henderson i Can... I Sterling na krilo, Sturridge u sredini... Dakle nedostaje jedno dobro krilo, i tih 11 bi moglo da igra sasvim lep fudbal...

 

No svašta ja računam, ko zna šta će da bude... Verovatno neko novo bacanje para u bunar bez smisla, sa nadom da će neko postati Zuba™... Hoće kurac tako da se pravi tim...

Link to comment

Bas mi je zao sto se porazom oprasta legenda Liverpula. Ova Liverpulova igra je toliko bezidejna da je to strasno, a u odbrani suvpoprilicno konfuzni. Skoro pa je svaki Palasov napad bio opasan. Steta. Ova se ekipa sigurno moze bolje posloziti.

Link to comment

Liverpul je ovo namerno izgubio da Stiviju olaksa odlazak 

Ma izgubili su da budu 7, i onda idu kolektivno da navijaju za Vilu na Webley, sa nadaom da će da izbegnu Govno™ Kup...

 

Taktička zamisao Rodžersare...

Link to comment

Ne znam, ja mislim da i ovaj tim može da igra daleko bolje, jer imena ne igraju fudbal nego igrači. Meni se čini da je ovde problem što gotovo svi igraju van svojih prirodnih pozicija, a i oni koji igraju na svojim, igraju baž zato lošije.

 

Znam ja da nije o tako jednostavno, naravno, ali nije ni mnogo komplikovano... Ovaj tim je od prošlogodišnjeg lošiji za dva igrača, jednog koji je prodat i jednog koji je povređen celu sezonu. Da je Stuku zdrav, izgledalo bi ovo znatno bolje. Mislim, znam da je argument baba-piša-deda, ali, hoću da kažem da nije to tolika razlika... Dobro, lošiji je i za Lovrena koji je doveden i za to što Sahko ne igra, jer je Rodžersu nešto palo na pamet, pa mu Lovren :isuse: igra... Zato je i bitno da ode...

 

Ja o igračima upravo i pričam. Po kvalitetu igrača Liverpul je daleko ispod prva dva tima, jaz je zaista veliki. 

 

A taj jedan igrač koji fali u odnosu na prošlu sezonu je tolika klasa da je to prosto stravično, jedan od četvorice najboljih napadača na svetu. To se ne nadoknađuje. U celoj EPL nije bilo takvog igrača po kvalitetu prošle sezone. (Mislim da ne preterujem.)

 

Slažem se da bi ovaj tim mogao (morao) da igra mnogo bolje i da je Rodgers precenjen trener i da sigurno postoji njegova odgovornost za sve ovo. Čak mislim da ste sigurno mogli da se borite za četvrto mesto s obzirom na Van Galov dekadentni fudbal, ali opet - šta će vam to četvrto mesto kad u Evropi sa ovakvim timom niste konkurentni. 

 

Sve ovo, naravno, pišem pretpostavljajući da je Liverpulu stalo do trofeja i da im ambicije nisu toliko opale. A za važne trofeje (EPL i CL) ne vidim kako možete da budete konkurentni u sledećoj petoletki.

Link to comment

Pa sad dodjoh to da upitam Weeniea. Sta je ovo jbt, ni pocasni krug, ni da je stao na centar pa odmahnuo svima, ni da podigne ruke i sklopi dlanove. A mozda ce to uraditi u USA kad za par sezona prestane profesionalno da igra :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...