Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

SK prenosi:

Mančester Junajted - Svonsi (Subota 13:45, SK 1)

Vest Hem - Totenhem (Subota 16:00, SK 1)

Arsenal - Kristal Palas (Subota 18:30, SK 1)

Liverpul - Sautempton (Nedelja 14:30, SK 1)

Njukasl - Mančester Siti (Nedelja 17:00, SK 1)

Barnli - Čelsi (Ponedeljak 21:00, SK 1)

 

Имаш муштулук ако ове године не буде оног акања са суботњим поподневним термином.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имаш муштулук ако ове године не буде оног акања са суботњим поподневним термином.

e pa već sam negde ovde napisao da će ići ove godine redovno subotom

Link to comment

e pa već sam negde ovde napisao da će ići ove godine redovno subotom

Добро, онда повлачим онај муштулук. :p

Link to comment

Fino je u 5 mecava imati 5 pobeda, ali opsti je utisak da sa ovom odbranom nemamo™ nikakve sanse. Tri igraca koji su seljakani po pozicijama (Evans i najstandardniji, i na poziciji i sa minutazom, je igrao najgore) tek u novoj formaciji ne znaju gde teraju. Nocas je Smoling bio i najbolji sto dovoljno govori. Bleket, ponovicu po ko zna koji put, jedini koji me raduje (a i jedini levak sto je vrlo bitno kad imas 3 desnjaka na DC u 3-5-2).

Flecer je puno gresio i prodao masu lopti, a ni Erera nije bio nista bolji, valjda zbog Chicharita koji za razliku od Velbeka ne igra nista osim pipirevke u 16m (jedini potez ona asist Runiju). Velbek mnogo vise radi za tim i rasterecuje ovu dvojicu u krugu.

Najveca zasluga VGalu ide na racun preporodjenog Mate i Janga-izgledaju kao u najboljim danima, sto i Runi prati, tako da ce RVP doci kao slag na tortu.

Zanima me kako ce ovaj tempo trcanja podneti kad se sezona bude zahuktala, sreca u nesreci pa nema Evrope ove sezone.

 

Sto se tice transfera sve manje pominju Humelsa, ko je uopste "alternativa" (nadam se ne Vlar?) a sve vise se govori o potencijalnim odlascima (Kagawa, Chicarito, Nani, Felaini, pa i Kleverli verovatno u Everton).

Link to comment

Chelsea

Arsenal

City

Everton

 

Важније је ко испада:

 

Burnley

Leicester

Hull

Edited by Прслин
Link to comment

Liverpool, Everton, Hotspur, Newcastle, ne nužno tim redom... Burnley herojski preživljava i ostavlja iza sebe: QPR, Stoke, Leicester.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...