Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Како ће само Кјупиар да згасне када се врати мечки на рупу... Удружење нижелигаша не искључује могућност да ће од њих тражити да плате казну од 56 милиона фунти због нарушавања правила финансијског фер-плеја у сезони када су се изборили за промоцију, што су избегли преласком у Премијер лигу. Ако не плате, могли би да буду избачени из целог профи система такмичења и да освану у Конференцији. Мислим да је то сценарио који прижељкује сваки љубитељ Фудбал менаџера: какав би то челенџ био, за седам година њима узети Лигу шампиона!

 

Ваљда су болиди од власника мислили да више никада неће да испадну. :isuse:

Link to comment

62.8 милиона за четири године, али ће приходи да им буду мањи за 50 милиона годишње.

 

Могли би да распродају све играче, да се реше и прошлих и будућих губитака, али би играли са омладинцима. Познајући Кјупиар (да ли си гледао документарац The Four Year Plan? :Hail:), све то ми се чини као сувише логично решење за њих.

Link to comment

Нисам, прегледаћу.

 

Шта знам, ко их јебе, нека плате или нек испадају.

Link to comment

Заборавих зашто су попили казну од 60 милиона: у сезони када су изборили промоцију су направили губитак од 80 милиона фунти. :lol:

Link to comment

Inače, sinoćnja utakmica je u prvom poluvremenu bila uspavanka, a u drugom repriza one Arsenal-United iz prvog dijela sezone. Monk je krenuo sa 4-6-0, slično kao Mourinho prije par sedmica. Wenger bez prirodnog desnog krila. Swansea se u drugom poluvremenu povukao u krilo Fabianskom koji je odbranio stopostotne šanse Alexisa i Walcotta.

 

Ne znam, neshvatljivo je kako je Arsenal izgubio ovu utakmicu, po pitanju šansi i posjeda lopte, a s druge strane, nije Wenger taktički odradio stvari kako treba. Giroud je zadnji svoj gol dao Liverpoolu, i to kad je kraj sebe na krilima imao Alexisa i Welbecka da šire protivničku odbranu. Otkako krilo igra Ramsey koji se uvlači u sredinu, Giroud nema ni centaršuta, ni kurca, ni prostora. Onda Wenger ubaci Walcotta i izvadi Girouda pa tek onda krenu centaršutevi. :isuse: Inače, kad ga već spominjem, Walcott je toliko zahrđao da bi Šešelj od njega napravio kašiku. Wilshere je ušao umjesto Coquelina i pokazao da nije zaboravio ono što ga je krasilo i prije ozljede - predugo drži loptu.

 

 

 

Sve u svemu, pobjeđujemo™ na Old Traffordu 4:1, MMW™. :fantom:

Link to comment

venger sigurno bolje zna od mene, ali stvarno ne mogu da skontam sta he zelio vadjenjem zirua dok protivnik igra bunker. i onda jos ubaci volkota koji je najbolji u igri u prostor.

Edited by Timmi
Link to comment

venger sigurno bolje zna od mene, ali stvarno ne mogu da skontam sta he zelio vadjenjem zirua dok protivnik igra bunker. i onda jos ubaci volkota koji je najbolji u igri u prostor.

 

Dobiti na brzini ne bi li razvukao Swansea no, kao što i sam kažeš, onda je baš trebao zadržati Girouda u igri.

 

I, napravio je samo dvije izmjene, Rosicky je ostao na klupi iako on ima muda za šut izvana i znanja da taj šut zabije, ali Cazorla mora ostati na terenu taman da se igra 800 minuta.

Link to comment

Rafa bi mogao preuzeti West Ham.

Бојим се да је Славен Билић реалнија опција. :(

Link to comment

Проблем са дебељком је што има тактику из прошлог века: крила и пумпање дугих лопти на Најскупљег :wub: или неку његову имитацију и што гомила маторе играче са огромним платама чији је агент, што је мало проблематично, његов ортак.

 

Наравно да је због тога у свађи са власницима који желе промене тог система (Бијафру™ су, као и Заратеа, довели власници и он не би видео терен да је Најскупљи био здрав).

 

Нови стадион мора да се напуни, а нико живи неће моћи да истрпи пет трешева од утакмица због једне у којој ће тим да полуди и прегази Челзи.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...