Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još ste™ u igri za direktan plasman u CL.

 

Mislim, teoretski, Liverpool vas™ još može prestići - ako dobiju preostale dvije utakmice, a vi™ izgubite™ od nas™ i Hulla, uz "swing" od 15 golova. :D

 

Ovo drugo je SF. A ono prvo je "highly unlikely"

 

Btw, kakva sedmica za Chelsea - osvojili su titulu posle 5 godina i Torijevci osvojili apsolutnu vecinu posle 23 godine. 

Link to comment

Jedna od najdosadnijih EPL sezona like, ever, ne znam da li se slažete? 

Uostalom, to važi i za Italiju i Nemačku od ovih jačih. Na stranu što je sve rešeno vrlo brzo, maltene u polusezoni, nego je i fudbal bio katastrofalno dosadan, veliki su se raspali (City, ManUtd, Liverpool, Roma, Napoli (milanske timove da i ne pominjem), Dortmund...), a od crnih konjatm niko nije zapretio ni u naznakama. (Arsenal... pa, nije se raspao, ali nista nije ni uradio).

Radi kompenzacije, pratio sam malo vise Ligue 1 (gledam kao golove, dok mi je za ove tri lige i vise nego dovoljan FlashScore) i poceo sam da otkrivam Juznu Ameriku. Eto, i Liga Sampiona je ispala OK, sa super polufinalnim parovima.

Ja vec poceo da izvlacim saldo sezone. :D

 

Ovako, u retrospektivi, ove dvije titule Cityja su došle u maksimalno napetim završnicama. Dva gola u sudijskoj nadoknadi QPR-u kao zaokruživanje preokreta (United je imao 8 bodova više početkom aprila 2012) i Gerrardovo klizanje u utakmici u kojoj je Liverpoolu bio dosta i bod za titulu. Zadnja Fergusonova sezona je bila riješena slično kao i ova Mourinhova, pitanje prvaka bilo riješeno praktično u februaru, QPR i tad ispao, jedino je bitka za 4.mjesto trajala bukvalno do samog kraja.

 

Možda je osnovni problem bio predvidljivost. Svako je mogao predvidjeti da će Chelsea uzeti naslov onog momenta kad su rosteri bili posloženi, da će Arsenal biti tu negdje oko vrha, da će Liverpool platiti ceh Lige prvaka i odlaska Suareza, da će United proći kroz sezonu tranzicije sa Van Gaalom... Southampton i Tottenham su možda jedini odigrali bolje nego što se od njih očekivalo, posebno nakon što je Southampton ostao bez pola tima prošlog ljeta. Harry Kane je, recimo, razbio monotoniju, čini se da su Englezi dobili pravog centarfora.

 

Ovo drugo je SF. A ono prvo je "highly unlikely"

 

Btw, kakva sedmica za Chelsea - osvojili su titulu posle 5 godina i Torijevci osvojili apsolutnu vecinu posle 23 godine

 

:D

 

Vidjećemo još. Nama™ treba pet bodova da budemo™ sigurno ispred vas™. Imamo™ naizgled tri lagane utakmice kod kuće (Swansea, Sunderland, West Brom) i put na OT. Swansea je utakmica koje se najviše pribojavam, i to već mjesecima, a kako stvari stoje, Ramsey je upitan za sutra, Welbecka sigurno nema (možda preskače i OT) tako da smo™ prilično tanki sa opcijama.

Link to comment

istrosen je hazard vec nekoliko utakmica. ne razumem zasto ga mourinho i dalje forsira

Za sta da ga cuva? Za avgust i start sezone?

Link to comment

nisam ni napisao da ga cuva.

 

 

igra slabije a i treba dati sansu nekim drugim igracima. 

 

 

btw, kao da je nemoguce da se povredi na toliko da propusti pocetak sledece sezone. nije imao odmor vec dosta dugo.

Edited by 189-
Link to comment

pa jesu li oni obezbedili titulu? pogledaj sa kakvim sastavima izlazi bayern otkad su uzeli titulu.

 

 

hazard se i pred kraj prosle sezone povredio i zbog toga odigrao losije na sp. uopste ne vidim zbog cega bi igrao ove sada vec nebitne utakmice i to citavih 90 minuta.

 

inace uporediti messija i ronalda sa hazardom je nelogicno. prva dvojica uopste i ne igraju odbranu.

Link to comment

Arsenal opet u istom sastavu: Ospina-Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal-Coquelin, Cazorla-Ramsey, Özil, Alexis-Giroud. Na klupi: Szczesny, Gabriel, Gibbs, Flamini, Wilshere, Rosicky :heart: i Walcott.

Link to comment

Šta uradiste™ crni Arle (nisam gledao)  :D Eto ipak zanimljivog derbija  ^_^

Edited by MancMellow
Link to comment

Šta uradiste™ crni Arle (nisam gledao)  :D Eto ipak zanimljivog derbija  ^_^

 

Ubio nas Fabianski, a Gomis dao identičan gol kakav je dao u prvom dijelu sezone - centaršut Montera sa lijeve strane, Gomis dao gol koji je sucu signalizirao sat (to sa satom je jedini novi detalj).

 

Već mjesecima govorim da je Swansea jedini suparnik od kojeg strahujem i, eto...

Link to comment

Šta uradiste™ crni Arle (nisam gledao) :D Eto ipak zanimljivog derbija ^_^

Sanderlend im je zaostao mec, a mi tamo imamo nekih igraca :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...