Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uspeo je da pomesa 4 igraca :isuse:

 

Majstorski. Problem je što sva četvorica imaju slične frizure :D

 

Pre toga je pohvalio navijače Čelsija što pevaju pesmu posvećenu Gerrardu, potpuno neobavešten da je u pitanju parodija ("he fell on his fucking ass, he gave it to Demba Ba"). I još vidovito dodaje da je to Mourinho sigurno odobrio.

Link to comment

Majstorski. Problem je što sva četvorica imaju slične frizure :D

 

Pre toga je pohvalio navijače Čelsija što pevaju pesmu posvećenu Gerrardu, potpuno neobavešten da je u pitanju parodija ("he fell on his fucking ass, he gave it to Demba Ba"). I još vidovito dodaje da je to Mourinho sigurno odobrio.

 

Šteta šta sam gledao hrvatski SK na kojem nije bilo ovakvih minijatura. :mad:

 

Što prije ova sezona završi, to bolje. Rodžersara nadmašio Tottenhemove transfere od Baleovih para i bacio godinu dana u vjetar. Dajte Kloppa ili Rafu da se igramo.

Link to comment

Ako

 

Da znas. Nekako smo noktima ostvarili cilj i osim toga ostale su u secanje neke lepe pobede i to je to. Memphis je lepo pojacanje, ali bar jos trojica nam trebaju, ako ode DDG onda i golman

Link to comment

Da znas. Nekako smo noktima ostvarili cilj i osim toga ostale su u secanje neke lepe pobede i to je to. Memphis je lepo pojacanje, ali bar jos trojica nam trebaju, ako ode DDG onda i golman

Zato i kažem. Mnogo teška sezona za praćenje, svega je bilo

Link to comment

Ovo mu u principu dodje kraj sezone za Liverpool (a i za United)

 

Još ste™ u igri za direktan plasman u CL.

 

Mislim, teoretski, Liverpool vas™ još može prestići - ako dobiju preostale dvije utakmice, a vi™ izgubite™ od nas™ i Hulla, uz "swing" od 15 golova. :D

Link to comment

Jedna od najdosadnijih EPL sezona like, ever, ne znam da li se slažete? 

 

Uostalom, to važi i za Italiju i Nemačku od ovih jačih. Na stranu što je sve rešeno vrlo brzo, maltene u polusezoni, nego je i fudbal bio katastrofalno dosadan, veliki su se raspali (City, ManUtd, Liverpool, Roma, Napoli (milanske timove da i ne pominjem), Dortmund...), a od crnih konjatm niko nije zapretio ni u naznakama. (Arsenal... pa, nije se raspao, ali nista nije ni uradio).

 

Radi kompenzacije, pratio sam malo vise Ligue 1 (gledam kao golove, dok mi je za ove tri lige i vise nego dovoljan FlashScore) i poceo sam da otkrivam Juznu Ameriku. Eto, i Liga Sampiona je ispala OK, sa super polufinalnim parovima.

 

Ja vec poceo da izvlacim saldo sezone. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...