Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je tu pre borba™ za 7. mesto i kakvu-takvu nadu da će se izbeći lomatanje po Evropi. Samo što ne verujem da Vila može dobiti Arsena(l) u finalu kupa, a promenili su pravilo od ove sezone...

Soton mi ne deluje kao klub koji ne bi hteo da odigra nešto u Evropi, mislim da su jednostavno posustali pred kraj sezone.

Link to comment

Бодови су со твентиент сенчури, ми имамо један жути картон предности. :fantom:

Link to comment

... i otklonio sve Smorenkove strahove.

do poslednjeg trenutka utakmice protiv prslinovih pulena necu biti miran.

 

@ goranz: carver ima 2 pobede iz 17 utakmica, a pre ove je to bio niz od 8 poraza zaredom

Edited by smorenko
Link to comment

Odbrana Sotona se konačno i definitivno raspala, sada su na nivou L1. Ali svaka im čast za ono što su odigrali u prvih 30 kola.

Otpali iz utrke za CL + Schneiderlin zavrsio sezonu (vjerovatno i karijeru u Southamptonu).

 

 

Ne vjerujem bas da Evertonu toliko treba rekonstrukcija koliko sira klupa. Martinez je menadzer koji moze izvuci iz ekipe vise nego sto ona vrijedi, takvi se ne tjeraju tek tako.

Link to comment

BeIn Sports javlja da je City dogovorio Gvardiolu i Pogbu za narednu sezonu. Ne znam koliko su pouzdani, ali nisam ih nešto uhvatio u šuketanjima.

Link to comment

 

manU na konopcima

 

 

OVo šta im Cp radi u poslednjih par minuta je za neverovati... Odbrambeni igrači kao da su izašli da tamo stoje, svaki napad CP-a je polušansa-šansa, a ovo što je De Gea malopre odbranio je za neverovati...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...