Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo već nije ličilo na pripremnu utakmicu, nego full-blown prošlosezonski LFC raspad. U prvom poluvremenu agresivni, trče, pritiskaju, otvaraju kontre... onda daju gol i isključe se iz utakmice... onda prime dva, i nemaju snage ni da pokušaju nekakav preokret. Jedino kad Suarez odnekud izroni i sam ih pokrene, uspevali su nešto da iščupaju, inače bi pola utakmica ovako izgubili.

Link to comment

Tyler Blackett :ziga: Jos dete rodjeno u Manchesteru. Nadam se da je sve ovo najava ozbiljne karijere

I nadam se da ove pobede nece previse zamazati oci nikome. I pored napretka, pojacanja su neophodna

Edited by Giggsy
Link to comment

I nadam se da ove pobede nece previse zamazati oci nikome. I pored napretka, pojacanja su neophodna

 

Nemoj da mračiš nego proslavljaj osvojeni trofej. Nikad se ne zna kad će da uleti višedecenijsko čekanje do sledećeg -_-

Link to comment

mancester ce verovatno biti u sitaciji kao loverpool prosle sezone. nema evrope, nema tolike istrosenosti kao kod konkurenata i to ce biti velika prednost. 

 

mnogo me zanima kako ce ova taktika proci u pl. jedva cekam da pocne

Link to comment

Од појачања за које је дато скоро 100 милиона нечега играо само Рики од кога је и Мрђа бољи центарфор и онај несрећни Турчин који је гори од Лукаса. :isuse:

Link to comment

upravo sam odgledao sedmominutne hajlajtse. nista sto nisam znao i pre. dacemo™ mnogo golova, a ako se ne pojacamo i to ozbiljno u odbrani, primicemo isto toliko. 

Link to comment

SK prenosi:

Mančester Junajted - Svonsi (Subota 13:45, SK 1)

Vest Hem - Totenhem (Subota 16:00, SK 1)

Arsenal - Kristal Palas (Subota 18:30, SK 1)

Liverpul - Sautempton (Nedelja 14:30, SK 1)

Njukasl - Mančester Siti (Nedelja 17:00, SK 1)

Barnli - Čelsi (Ponedeljak 21:00, SK 1)

Link to comment

Ja gledao prvo, odbrana porozna, Jones kasnio kao za trolom pa to nadomestio jednim "pravovremenim" uklizavanjem, skolski penal. Posle par minuta Evans vuce loptu oko 16m i ne daje nikome, dvojica ga polako pritiskaju, desno od njega Smalling umesto da rasiri ide  ka Evansu, sledi panican pas doticnom koma lopta prolazi kao da ga nema i otvara se situacija Liverpoolu. Bice kuknjave cele sezone na back 3. I dalje me Youngova forma impresionira, odlicno deluje i elvo i desno, bori se grize, cak se i vraca u dovoljnoj meri da ne dobije previse najebavanja mame od LVG, centarsutevi svi kao teledirigovani, kanda je tempirao vrhunac forme da mu bude avgust i da obezbedi sebi jos jedan stint u Utd dresu. Valencia izasao zbog povrede, LVG posle objasnio da nije konkretna povreda ipak u piutanju, vec koliko sam ga skapirao da nije imao najbolji feeling u nogama i da je samoinicijativno resio da izadje, sto je i bio dogovor pre meca da sam odluci koliko moze, tako da nadam se da tu nema mesta za brigu.

 

Rooney dobio traku i cini mi se da ipak izgledi ukazuju na to da ce on biti kapiten, previse je LVG proracunat i iskusan lik da bi eventualnim postavljanjem "svog coveka" uneo nemir i razdor u ekipu, previse bi bilo da posle propustenih priprema i 3 nedelje odmora zvekne traku Persiju, i preuzme bilo kakav rizik da se ovaj talas pozitivne energije i minimalno urusi. Cini mi se i da je kuliranjem Roonija na prvim utakmicama sto se trake tice hteo da vidi njegovu reakciju i da ga je pozitivan pristup ubedio da moze da se osloni na njega.

 

Sledi Valencia 12.08. pa Swansea. 

Link to comment

Од појачања играо само Рики и Турчин.

Lovren nije dobio vizu na vreme, Lallana se povredio još u Engleskoj, Marković blago na pripremama (ali je već igrao pre toga), Origi je u Lilleu, Remy je srčani bolesnik i vraćen je u garantnom roku, Moreno i Manquillo dolaze prekasno. Koga od njih bi ti stavio sinoć da igra, kako i zašto je to uopšte bitno? Can je pokazao odličan skill set za sada i biće korisno pojačanje, a Lambert će kada dovedu još jednog napadača i tapnu Borinija biti 3. opcija i igrati po kupovima ili u burstovima od po 20 minuta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...