Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da se malo prisjetimo nekih komentara sa početka ove teme (btw, ne dajte 189-tki da otvara za iduću sezonu) pa do početka sezone.

 

Neki su majstori pogađali u sridu...

 

Alexis je i na meti Arsenala. Ne bih se zacudio da pokida u Premiershipu dogodine.

Čeka da Real Barcelona kupi Balea Suareza pa da moraju prodati Özila Sancheza.

Pa, ono...niste™ normalni ako Suareza zamenite Lambertom i Lazarom(20)™

 

...nekima su se želje utopile u čaši sopstvene žuči...

 

Sa druge strane, stvarno bih voleo da se Messi-Suki-Neymar trio pokaže kao totalna propast, iz bilo kog razloga :evil:

 

...neki su potcijenili trgovačke sposobnosti portugalskog šibicara...

 

Po meni bas lose kupovine Murinja, skliznuli su na 3. favorita... Zavisi ko sta jos kupi. Arsenal ako uleti Kedira ozbiljan pretedent. City ce zavisiti od zdravlja Silva/Aguera i naravno Yayine volje da se mnogo cima ove sezone... 

 

...dočim su drugi naučili da budu oprezni sa svojim željama...

 

Jedva cekam da gledam taj autobus sledece sezone

 

...neki neimenovani (:isuse:) su mukotrpno sticani ugled fudbalskih forumskih pppregalaca olako rasipali...

 

 

Newcastle izgleda radi solidan posao - Debuchyja će zamijeniti Janmaat, došli su još Cabella, Riviere, S. De Jong... Mogli bi imati vrlo dobru sezonu. Ima li smorenko šta da doda?

...pa ih Wenger nije slušao jednog nedjeljnog popodneva i ostao bez dva boda...

 

Reče Wenger da će Ospina dobiti šansu da istisne Szczesnyja sa "jedinice". Znači, ta je priča sve bliže svom finaliziranju. Kolumbijski midžet mi se svidio sa nekim odbranama na SP no nisam siguran da će biti prvi golman Arsenala iduće sezone. U Engleskoj možeš biti perfektan shot-stopper, ali ako nisi sposoban biti gazda svog šesnaesterca, bićeš ružno karan u bitnim momentima kad ti neki Kompany, Terry ili jebeni Škrtel dođu na skok kod prekida. De Gea je tako izgubio Unitedu titulu prije dvije sezone.

 

...tako da ih ni neke tačne prognoze nisu mogle oprati.

 

1-2.Chelsea i Manchester City, između 87 i 90 bodova, prednost Mourinhu (89:88),

3.Arsenal (82),

4.Manchester United (76),

 

bonus-track:

 

5.Liverpool (74),

6.Tottenham (72),

7.Everton (67),

8.Newcastle (63)...

 

18.Hull (34),

19.West Brom (33),

20.Burnley (26).

Link to comment

Је л' то неко курчење са прогнозама ко осваја титулу?

 

Chelsea

Arsenal

City

Everton

Евертон је ту да се нагласи Ливерпулова пропаст, чисто да се зна. :fantom:

Link to comment

ocigledno sam se juce zaleteo malo: carver ostaje do kraja sezone. meklaren ih je odbio, tj. nisu spremni da se iskesiraju derbiju 2 meleona i carveru 1,5, tako da... :cry:

Link to comment

ne znam da li je ovo pravi topik ili otvoriti špekulacije oko dolazaka

 

Reprezentativac Srbije i fudbaler Anderlehta Aleksandar Mitrović nalazi se na meti Mančester Junajteda, prenosi danas italijanski Tutomerkato.

Kako se navodi, Junajted želi na leto dodvođenjem Mitrovića da podmladi napadačku liniju i oslobodiće mu mesto jer neće produžiti saradnju sa Radamelom Falkaom.

Link to comment

MitarTM će biti dobar u Engleskoj. Lično mislim da mu je ona opcija sa Svonsijem bila odlična za početak.

Link to comment

Ali koji govnar moraš da budeš da dok vodiš 3:1 nećeš da izbaciš loptu u aut posle gaženja po licu protivničkog igrača

 

 

Poslao sa fiksnog ajfona putem Tapatalka

Link to comment

MitarTM će biti dobar u Engleskoj. Lično mislim da mu je ona opcija sa Svonsijem bila odlična za početak.

 

Nadam se ne i novi Baloteli u Engleskoj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...