Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kevin prijateljski, nije hteo da kvari vec pripremljeno slavlje. FA treba ozbiljno da se zamisli, sraman je nacin na koji se sudilo ove godine (ne samo ove, ali svaka sledeca sezona donese gore sudjenje i direkan uticaj sudija na rezultate). Ova utakmica je samo vrh ledenog brega, na prste se mogu nabrojati utakmice ove sezone bez nekih kriminalnih sudijskih gresaka. Ili da potpuno promene sudijsku postavu i dovedu mladju ekupi (sto opet nije garant) ili da se uvede taj jebeni video snimak.

 

Chelsiju cestitke, forumskim Plavcima takodje, najkonstantiji su bili cele sezone i zasluzeno uzeli krunu. Jedino sto ne mogu da svarim to zatvaranje i drzanje rezultata po svaku cenu, pa cak i protiv Palaca kuci, i ne bih bio srecan da moj klub tako uzme titulu, no ima nas raznih. Zanima me zivo kako ce igrati naredne 3 utakmice, hoce i tu cuvati rezz ili ce pustiti momke da se bar sad malo zabave.

Link to comment

Čestitke navijačima Chelsea, apsolutno zaslužena titula. Konstantnost, kvaliteta, izbalansiranost tima, najbolji igrač lige...sve je na strani Chelsea u odnosu na ostale. Tri poraza u svim takmičenjima - to dovoljno govori.

 

Mike Riley je na čelu PGMOL i to je to. Premalo sudija, puno sudija sa lošom fizičkom pripremom, premalo video-nadzora, premalo posljedica za pogreške koje skupo koštaju.

Link to comment

Kevin prijateljski, nije hteo da kvari vec pripremljeno slavlje. FA treba ozbiljno da se zamisli, sraman je nacin na koji se sudilo ove godine (ne samo ove, ali svaka sledeca sezona donese gore sudjenje i direkan uticaj sudija na rezultate). Ova utakmica je samo vrh ledenog brega, na prste se mogu nabrojati utakmice ove sezone bez nekih kriminalnih sudijskih gresaka. Ili da potpuno promene sudijsku postavu i dovedu mladju ekupi (sto opet nije garant) ili da se uvede taj jebeni video snimak.

 

Chelsiju cestitke, forumskim Plavcima takodje, najkonstantiji su bili cele sezone i zasluzeno uzeli krunu. Jedino sto ne mogu da svarim to zatvaranje i drzanje rezultata po svaku cenu, pa cak i protiv Palaca kuci, i ne bih bio srecan da moj klub tako uzme titulu, no ima nas raznih. Zanima me zivo kako ce igrati naredne 3 utakmice, hoce i tu cuvati rezz ili ce pustiti momke da se bar sad malo zabave.

Fala... All jebemliga ako je bas ovu utakmicu sudija do te mere sjebo. Mogu da se setim 40 gorih slucajeva nego ovo veceras. Pored prekida radi zutog Teriju koji je bio umobolan ostatak gresaka i nije bio strasan

Link to comment

Fala... All jebemliga ako je bas ovu utakmicu sudija do te mere sjebo. Mogu da se setim 40 gorih slucajeva nego ovo veceras. Pored prekida radi zutog Teriju koji je bio umobolan ostatak gresaka i nije bio strasan

 

Jbg mislio sam na nedosudjen penal Palacu, nije bas mala greka. Ona prednost ionako ne bi donela nista da se ne lazemo. Ali takvih gresaka ima na svakoj tekmi i to je poenta, cak ni ona na kojoj je krunisan prvak nije moglo bez brljotine. Ne kazem da su sudije pomogle Chelsiju ili ih pogurale ove sezone, jednostavno ova odluka je otisla na vasu vodenicu, kao sto neke druge tokom sezone nisu. Nazalost najjaci utisak sezone su ljudi u crnom. 

 

 

cestitke navijacima chelzija na tituli.

 

in other news: mozda vec veceras mcclaren dodje na klupu newcastla.

 

 

Mislim da je juce djavo odneo salu i da se pod hitno mora menjati trener ne bio li se ekipa trgla, ne znam samo da li je Steve pravi covek za to. U svakom slucaju Ashley je potpuni moron sta je dozvolio. 

Edited by ducca
Link to comment

cestitke navijacima chelzija na tituli.

 

in other news: mozda vec veceras mcclaren dodje na klupu newcastla.

 

:isuse: Zašto? Da u istoj sezoni razjebe Derbyju sigurno mjesto u Top 6 Championshipa i ispadne sa Newcastleom? Većina vas otpisuje mada se meni čini da i u postojećoj situaciji možete rutinski završiti iznad omraženih komšija.

Link to comment

 

Mislim da je juce djavo odneo salu i da se pod hitno mora menjati trener ne bio li se ekipa trgla, ne znam samo da li je Steve pravi covek za to. U svakom slucaju Ashley je potpuni moron sta je dozvolio. 

 

ne bi mu bio prvi put da zakasni sa promenom trenera, tj. postavljanjem novog. shearer je takodje kasno postavljen, imao je 8 utakmica da nesto uradi. potanje je da li je to dovoljno.

 

ocigledno da je carver pogubio konce, ako ih je ikad drzao. napao je sinoc igrace da su namerno dobili crveni, a posle je izjavio (danas valjda) da su crveni kartoni rezultat njegovog govora u poluvremenu i da je tad napao pojedine igrace.

 

polovini igraca istice ugovor na kraju sezone, pitanje je da li ce i jednom od njih ugovor biti produzen. colocini je vec koji put najavio da bi da se vrati u argentinu (jos pre koju sezonu su ga jedva zaustavili). i sada je odbrana pretanka, a tek kako ce biti kad se prepolovi. najavljuje se povratak sa pozajmice dvojice mladjih igraca, ali i dalje je to nedovoljno, posto je pitanje kod od sadasnjih odbramdenih igraca vredi za PL.

 

u svakom slucaju, carver se nije snasao, iako i dalje moli da mu se da prilika da vodi ekipu naredne sezone. samo lud covek bi to uradio. o meklarenu se jos od janura prica da je kandidat za trenera (trazi se head coach, ne manager, posto on nece mati poslednju prilikom kupovine igraca). u poslednjih par dana se u pricuo treneru ubacuje i pako himenez, iz rayo valecana. pitanje je da li ce moci da se ceka do kraja sezone.

 

pre bih njega nego meklarena, mada ni meklaren ije totalni majmun.ne treba zaboraviti sta je radio po holandiji. videcemo

Link to comment

Мирор јавља да је Мојес од лета у Вест Хему.

ovakvog coveka terate, ccc...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...