Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Van Gal - Nisam ja Murinjo!

 

Imate tekst na b92. Uglavnom kenja kako je tesko igrati protiv ekipa koje dodju na Old Traford da se brane. Jadnicak! :(

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

I jedni i drugi će morati da dovedu nekoliko ozbiljnih pojačanja, pre svega u napadu,  ovako više ne ide

 

Dokle ces ponavljati jedno te isto, covece, kako ne dosadis sam sebi?

 

Nisam odavno gledao Man Utd, da li se kod Radomira™ vidi da su kolena/fitness problem, ili je nešto drugo u pitanju?

 

UTD je igrao protiv Chelskija, Sitija, Liverpula u zadnjih mesec dana- pa sta si ti onda gledao?!

 

 

LVG je preveliki ego manijak, a to se pokazuje sa spustanjem Runija u sredinu, drzanjem Rafaela (jedinog klasincog DR na klupi non stop), Matom na desnom krilu, Jangom pre ADM u startnoj, davanjem penala RVP koji nije igrao 2 meseca itd. No, kvalitet Karika, o kom je pricao SAF kad ga je doveo u UTD uz cuvenu izjavu da je to najbolji engleski vezni igrac, sve to postavi na svoje mesto i igra je neuporedivo bolja bez obzira na protivnika. Mislim da u tom smeru treba da se vodi transfer politika kluba na leto.

Link to comment

Ocigledno je Celsijev fan (posto je grobar, preduslov je uspunjen :fantom:  ) pa su ga castili da se poraduje tituli. Kaze Terry ramenom blokirao sut :lol:  Opet pokraden Mourinho  :mad:

Edited by ducca
Link to comment

Није уопште ни раме, ни рука: грудима је блокирао, а онда је налетео други играч Челзија (нисам видео који) и коленом избио.

Link to comment

UTD je igrao protiv Chelskija, Sitija, Liverpula u zadnjih mesec dana- pa sta si ti onda gledao?!

Protiv LFC sam uglavnom imao obe ruke preko lica <_< Ove druge dve nisam gledao, previše ste brate dosadni.

 

Ovo da je LVG egomanijak kažeš u odgovoru na Falcao pitanje? :unsure: A zašto ga je dovodio na pozajmicu ako mu ne odgovara?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...