Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

По играчима Секта је вероватно један од два клуба у такмичењу. Колумбијац им је омашај ранга Балуа, само није ментално ометен у развоју, па око њега нема претеранг циркуса и плус Руни и ван Перси, нису Ламберт и стаклени Стуки. Питање је да су и довели неког у средину да растеретић Карића, као би га Летећи Мојес™, употребио.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da Carrick nije toliko znacajan koliko ga navijaci Uniteda glorifikuju. Mislim da je mnogo bitnije to sto kad Carricka nema LVG prebaci Rooneya u sredinu.

 

Mislim da je i jedno i drugo tačno. United bez Carricka u sredini i Rooneya u napadu liči na Moyesovo mučenje.

 

 

По играчима Секта је вероватно један од два клуба у такмичењу. Колумбијац им је омашај ранга Балуа, само није ментално ометен у развоју, па око њега нема претеранг циркуса и плус Руни и ван Перси, нису Ламберт и стаклени Стуки. Питање је да су и довели неког у средину да растеретић Карића, као би га Летећи Мојес™, употребио.

 

Osnovni im je problem u tipovima igrača koji su dovođeni. Tu nije bilo Bogznakakvog planiranja. Ne kapiram da nisu skontali da odlaskom i Vidića i Ferdinanda, taman da imaju milion godina kombinovano, nema pravog organizatora odbrane, ali su zato doveli Roja, Blinda i Shawa. U sredini je situacija bila loša i dok je bio Ferguson, nije bez razloga vraćao Scholesa sa aparata, tako da su i tu trebali popraviti stvari (Herrera je svakako korak naprijed). Falcao je skup promašaj, ali malo ko ne bi iskoristio priliku da ga dovede, ako to finansije dozvoljavaju. Ja sam fejspalmovao na naše™ dovođenje Welbecka kad United dovodi Falcaa, a ustvari se ispostavilo da smo mi™ bolje prošli.

 

Uglavnom, United po imenima igrača, posebno u napadu i veznom redu (Mata, Di Maria, Fellaini, Rooney, Van Persie, Falcao), zvuči moćno, ali po meni su četvrti u Engleskoj. Chelsea ima savršeno izbalansiran tim pa je zato bilo lako prognozirati da će biti prvaci još u augustu, Arsenal je nešto slabiji od Chelsea, fali još jedan veznjak tipa Schneiderlin da to bude tip-top, a City ima bolje izbalansiran tim od Uniteda, ali je u silaznoj putanji zbog zasićenosti glavnih igrača (Kompany i Yaya Toure).

Edited by ArleKino
Link to comment

Nije Falkao nikakav promasaj, covek je igracina. Fascinira me da neko ne ume da ga iskoristi. Isto vazi i za ADM. No dobro, vec sam o LVG pisao sta mislim, da se ne ponavljam...

Link to comment

Фалкао је огроман промашај. Колико је голова дао?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ma jedini promasaj je Van Gal ako me vec vuces za jezik. Kako da daje golove sa ovakvom skrnavom taktikom, gde su mu upotrebljive lopte? Ne treba da cudi sto je sad vec i ispao iz forme, bas kao i Di Marija.

Link to comment

Ma nama treba neko, ko ce davati golove. Falcao je to zaboravio(kod nas bar retko uspeva). Ako ne mozes da petardiras WBA i tome slicne timove, mozda je i bolje da ne naletis na neku organizovanu ekipu, u CL.

 

Di Maria nema konstantnost. Odlicni pasovi danas, a onda kao da je pogresio ligu na sledecoj tekmi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kada je o taktici rec, njegovo usporavanje igre je nesto, sto smo retko uspesno igrali. Za Runija se slazem. Prosto je greh coveka koji je dao toliko bitnih golova, povuci iz spica. 

Link to comment

Nisam odavno gledao Man Utd, da li se kod Radomira™ vidi da su kolena/fitness problem, ili je nešto drugo u pitanju?

Link to comment

U pocetku je delovao nespremno. Uleti u ofsajd ili zakasni, no to je vec period prilagodjavanja. Kada je to kako-tako korigovano, nesigurnost se vec uvukla, te realizacija nije bila na njegovom nivou. Mozda sam ja ocekivao previse, ali je u drugom delu sezone, promasivao sve i svasta.

Link to comment

Nisam odavno gledao Man Utd, da li se kod Radomira™ vidi da su kolena/fitness problem, ili je nešto drugo u pitanju?

Sto pitas, Weenie? Vec trazis zamenu Balou a nismo se posteno ni oprostili od njega?
Link to comment

Sto pitas, Weenie? Vec trazis zamenu Balou a nismo se posteno ni oprostili od njega?

Čisto informativno, nevezano za LFC. A i nema šanse da Brodžersara kupi Falkaoa za velike pare da mu igra Ligu Evrope, pre će da udeli svom Svonsiju neku crkavicu npr. za ovog Montera, dečko je već dao prvi gol a ima samo 25 godina, može negde 20 miliona da se izdvoji za njega...

 

Onda će da ga stavi da igra levog beka.

Link to comment

Мирор јавља да је Мојес од лета у Вест Хему.

 

Порнићарима је то стари план, а у реализацију су кренули пре пар месеци када су довели Мојесовог ортака из Евертона Тонија Хенрија за главног скаута. Наводно Хенри овог лета доводи пар играча по Мојесовом укусу. Обианг из Сампдорије је први на списку. Видећемо. Познајући Вест Хем довешћемо Стива Мекларена и испашћемо у Чемпионшип таман за прву сезону на новом стадиону. :lol:

Link to comment

Čisto informativno, nevezano za LFC. A i nema šanse da Brodžersara kupi Falkaoa za velike pare da mu igra Ligu Evrope, pre će da udeli svom Svonsiju neku crkavicu npr. za ovog Montera, dečko je već dao prvi gol a ima samo 25 godina, može negde 20 miliona da se izdvoji za njega...

 

Onda će da ga stavi da igra levog beka.

 

Доћи ће Дени из Барнлија за џ, па ћеш да певаш кад се разобада, а видех у Стражару, да препоручују Роџерсари нејаког Чарлија из Лондона пошо му је ваљда, трик са Ламбертом успео. -_-

Мирор јавља да је Мојес од лета у Вест Хему.

 

Порнићарима је то стари план, а у реализацију су кренули пре пар месеци када су довели Мојесовог ортака из Евертона Тонија Хенрија за главног скаута. Наводно Хенри овог лета доводи пар играча по Мојесовом укусу. Обианг из Сампдорије је први на списку. 

Озбиљан клуб.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...