Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taman jedan Adam Lallana. Ili dva Balotellija. Ili jedan Marković plus nešto malo kusura.

Па то, четири поена разлике. Још без циркуса око Рахитичног.  После Роџерсара лош. :fantom:

Link to comment

Prognoza: bicemo™ cetvrti, ali ce otici u poslednje kolo borba za to mesto. 

Мора да вам™ се деси распад епских размера да буде другачије. 

Link to comment

Мора да вам™ се деси распад епских размера да буде другачије. 

 

nereseno CP, nereseno Arse, pobeda Hull

 

raspad se vec desio. ja nisam gledao prosle nedelje, ali ako to nije raspad onda ne znam sta je. 

Link to comment

nereseno CP, nereseno Arse, pobeda Hull

 

raspad se vec desio. ja nisam gledao prosle nedelje, ali ako to nije raspad onda ne znam sta je. 

Ниси гледао нас™ оних тмурних октобарско-новембарских дана. То је физички болело. 

Link to comment

Vec smo diskutovali o tome da je Van Gal potrosen trener tipa Kapelo, mislim da je ova utakmica jos jedna prigodna ilustracija u korist te teze. Svaka cast strucnjaku koji uspe da sjebe Di Mariju i Falkaa i ne ume nista sa njima da uradi, za to stvarno treba da budes majstor. 

Link to comment

I jedni i drugi će morati da dovedu nekoliko ozbiljnih pojačanja, pre svega u napadu,  ovako više ne ide

+1

Link to comment

Ja mislim da kod Mancestera to nema nikakve veze sa kvalitetom igraca.

+1

Van Gaal je i na svetskom bolje igrao protiv jacih timova, kad treba da probije slabiji tim eto problema. Da mu nije bilo Robbena, palo bi u vodu ono demoliranje Spanije.

Jebote, uspeo je  Di Mariu  da ukanali. Plus konstanto guranje vecine igraca van svoje pozicije.

Link to comment

Unitedova ovisnost o Carricku je bolna. "Carrick koji nedostaje" bi bio neki poetični naslov za članak o zadnjim utakmicama Uniteda.

 

Fascinantno je i koliko Van Gaal nije skontao šta je Rooney u napadu tokom one pobjedonosne serije kad su i došli u utrku za drugo mjesto. Vjerovatno će neko objaviti statistiku o tome da li se ikad desilo da tim ima ovakav posjed lopte kao United protiv Chelsea, Evertona i WBA, a da nije zabio gol.

 

Ako pobijedimo™ Hull u ponedjeljak, najmanje treće mjesto nam™ ne bi trebalo pobjeći. Bilo bi fino da Mercuzzio sutra stavi stogodišnje rivalstvo na stranu i odradi tetrapak-divove.

Link to comment

Unitedova ovisnost o Carricku je bolna. "Carrick koji nedostaje" bi bio neki poetični naslov za članak o zadnjim utakmicama Uniteda.

 

mislim da Carrick nije toliko znacajan koliko ga navijaci Uniteda glorifikuju. Mislim da je mnogo bitnije to sto kad Carricka nema LVG prebaci Rooneya u sredinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...