Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

U neku ruku...ali on je profesionalac koji se ponaša kao rekreativac. Riki bi poginuo za svaku loptu, ovaj ga uvodi u 90. minutu. Pa nemoj ga onda ni uvoditi.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da imam svoj tim ne bih ga zeleo u njemu, to je sigurno, ali nista covek nije kriv sto je blesava flegma, niko ne primorava nikog da ga toliko placa i uvodi u postavu...

Link to comment

Nego, Coltrane bi mogao znati vise - sta bi uvazeno PPP-stvo reklo za Franka de Boera? Lik je uzeo 4 titule u nizu sa Ajaxom (jedini u historiji Holandije), redovno ostajao bez najboljih igraca, a vec je jednom otpilio Liverpool.

Link to comment

uvuceni smo u borbu za opstanak.

 

mozda to tako ne izgleda, ali 7 poena i utakmica vise ispred lestera i hala. igramo sa lesterom, qpr u gostima do kraja, izmedju ostalih, a sa ovakvom igrom svaki bod je ko kuca.

 

videcemo, ali ko se na mleko opece i u jogurt duva.

Link to comment

uvuceni smo u borbu za opstanak.

 

mozda to tako ne izgleda, ali 7 poena i utakmica vise ispred lestera i hala. igramo sa lesterom, qpr u gostima do kraja, izmedju ostalih, a sa ovakvom igrom svaki bod je ko kuca.

 

videcemo, ali ko se na mleko opece i u jogurt duva.

Prakticno ostajete u ligi sa izbjegavanjem poraza protiv Leicestera. Hull ima paklen raspored do kraja prvenstva, a za njih je najgore to sto su u solidnom kurcu. QPR ce se boriti noktima i zubima™ da ostanu u ligi jer ih inace ceka katastrofa zbog FFP-a.

Link to comment

Ima li pravde na ovom svijetu? Hoce li Aston Vila napokon ispasti?

Neće, imaju Bentekea...

 

Neće ni Newcastle, dobiće još jednu do kraja i to će biti dosta......

 

Ja bih jedino voleo da ostane Lester, za ostale me baš briga...

Link to comment

Znači, tabela za ugrožene:

 

13.West Brom 36 (33),

14.Newcastle 35 (33),

15.Aston Villa 32 (33),

16.Sunderland 29 (32),

17.Hull City 28 (32),

18.Leicester 28 (32),

19.QPR 26 (33),

20.Burnley 26 (33).

 

West Brom: LIVERPOOL, Manchester United, Newcastle United, CHELSEA, Arsenal.

 

Newcastle: SWANSEA, Leicester, WEST BROM, Queen's Park Rangers, WEST HAM.

 

Aston Villa: Manchester City, EVERTON, WEST HAM, Southampton, BURNLEY.

 

Sunderland: Stoke, SOUTHAMPTON, Everton, LEICESTER, Arsenal, Chelsea.

 

Hull: Crystal Palace, LIVERPOOL, ARSENAL, BURNLEY, Tottenham, MANCHESTER UNITED.

 

Leicester: Burnley, CHELSEA, NEWCASTLE, SOUTHAMPTON, Sunderland, QUEEN'S PARK RANGERS.

 

QPR: WEST HAM, Liverpool, Manchester City, NEWCASTLE, Leicester.

 

Burnley: LEICESTER, West Ham, Hull, STOKE, Aston Villa.

 

 

Ne vjerujem da iko može računati na siguran opstanak od nabrojanih, čak ni West Brom. Imaju stvarno zajeban raspored do kraja. Aston Villi paše što dočekuje ove što igraju finiš sezone manje-više preko kurca (Everton i West Ham) tako da bi do gostovanja kod Burnleya mogli obezbijediti opstanak i čuvati najbitnije igrače za finale kupa.

Link to comment

Da imam svoj tim ne bih ga zeleo u njemu, to je sigurno, ali nista covek nije kriv sto je blesava flegma, niko ne primorava nikog da ga toliko placa i uvodi u postavu...

Та будала је производ комисије за трансфере или како се та глупост зове.

 

Nego, Coltrane bi mogao znati vise - sta bi uvazeno PPP-stvo reklo za Franka de Boera? Lik je uzeo 4 titule u nizu sa Ajaxom (jedini u historiji Holandije), redovno ostajao bez najboljih igraca, a vec je jednom otpilio Liverpool.

Мени се чини да би Клоп био реалније решење. Роџерсара утучен, изгледа да слути свилен гајтан.

Link to comment

Gledano po rasporedu, Hull je odsvirao svoje a QPR/Burnley mogu da se izvuku jedino na neki epski raspad Sunderlanda.

 

U Championshipu, dva tima koja smo ne tako davno gledali u Premieru otploviše lagano u treću ligu (Wigan i Blackpool).

Link to comment

najverovatnije ostajemo, ali moramo jos koji bod da osvojimo, a to je veliko pitanje.

 

igra je ocajna, igraci koji treba da nose ekipu dobijaju crveni, gutijeres koji, koliko god ja njega ne voleo ipak mora da igra u ovoj konkurenciji ne igra zbog ugovora (ako sam dobro shvatio, ukoliko ove sezone odigra 8 i vise utakmica, automatski dobija ugovor na jos jednu godinu), ekipa mislim da vis enije uz trenera koji se pogubio, uz to navijaci su krenuli u borbu protiv debelog eslija. cini se kao daje klub u raspadu.

 

spasice nas bodovi sakupljeni do nove godine, drugu godinu zaredom, ali tresce se gace do prve pobede (ako uopste dodje do toga).

 

mislim da lester i vila ostaju, kao i wba i njukasl, od preostalih se trazi 3 nesretnika

Link to comment

Nego, Coltrane bi mogao znati vise - sta bi uvazeno PPP-stvo reklo za Franka de Boera? Lik je uzeo 4 titule u nizu sa Ajaxom (jedini u historiji Holandije), redovno ostajao bez najboljih igraca, a vec je jednom otpilio Liverpool.

 

FdBur se prvo ucio trenerskom poslu vodeci klince Ajaxa pune 3 sezone pre nego je zaseo na klupu A tima i doneo je titulu u Amsterdam posle 7 godina. Generalno odlicno sredjen klub koji u svojoj upravi ima bivse igrace koji iskreno vole klub (konkretno FdBur je imao nekih ponuda i prosle sezone iz Engleske pa nije otisao, na klupi je vec 5 sezona za redom). Njegov pomocnik je Berkamp, Overmars je u upravi, VDSar je zaduzen za marketing, drugi asistent i mozda jedan od glavnih operativaca kluba je Heine Spajkerman koji je bio na raznim pozicijama od asistenta, preko skauta, do glavnog coveka u filijali u Kejp Taunu (u klubu je po drugi put u strucnom stabu, pre toga je pomagao Blindu jos jednom ex igracu i jos jednom velikanu HOL fudbala TenKateu).

Dakle pitanje je da li ce prelaskom u PL imati odresene ruke i da li ce imati "sezonu za baciti" na raspolaganju kao garant i ulaganje na duze staze, kao i kako ce se njegov staff snaci u novoj sredini. Kuman je dosao iz Fejnorda i sa S'tonom pravio cuda. Mislim da FdBur ne bi zaostajao za njim ni malo.

Link to comment

WBA ostaje samo zato što ovi ostali ne mogu skupiti 8-9 bodova do kraja, inače bi ispao samo tako...

 

Jebo te, raspored im je neverovatnan...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...