Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

čekaj da ti naiđe forumska parapolicija da te pita zbog čega...

Kakvo pitanje. Naravno da je to zato što sam Cigan. :misko:

 

Onaj šut na kraju... :frust:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Steta za onu glupost pomocnog, bas bi bilo dobro da je ovo otislo u produzetke

 

Znaš kad bi ga Baloo munuo da nije čuo pištaljku? Jednom iz brat bratu petnaest pokušaja <_<

 

Klasična blamaža Rodgersa, očajničko prevrtanje formacija od kojih je svaka sledeća sve gore funkcionisala. Can štoper, Can desni bek, Can zadnji vezni, a vi ostali rotirajte po slobodnom nahođenju da popunite rupe. Samo ti Lovro nemoj, tvoje je da rotiraš oko Delpha.

Link to comment

uini, da li se po navijačkim forumima piše nešto o klopu kao mogućoj zameni? cenim da je ovo rodžersari bilo jedno spoticanje od moguća dva, ako ni četvrto mesto ne izbori, pretpostavljam da mu se ne piše dobro?

Link to comment

Znaš kad bi ga Baloo munuo da nije čuo pištaljku? Jednom iz brat bratu petnaest pokušaja <_<

 

To sam i ja pomislio kad ga je dao :D. Vila je iskoristila Liverpulovu kriminalnu odbranu, cak crveni (zuti) mogu biti i srecni sto nisu primili jos neki iz kontre. Sterling je u drugom primio loptu jednom, mozda dvaput. Henderson i Dzerard nista.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Конобара водите кући кад вам је за срце прирастао. Роџерсара се потпуно распао кад је Рахитични почео да кампује на насловним странама. Клоп је само влажан сан.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Venger lagano osvaja. Šteta za dosadno finale.

Da, nakon sto opet preokrenemo™ 0:2 i dobijemo™ u produzecima.

 

A i nije da nam je kad klub iz Birmingema uzeo kup u finalu u sezoni u kojoj smo ih dvaput uvjerljivo dobili.

Link to comment

A i nije da nam je kad klub iz Birmingema uzeo kup u finalu u sezoni u kojoj smo ih dvaput uvjerljivo dobili.

Birmingham je imao :ziga:

Link to comment

Birmingham je imao :ziga:

Benteke je spoj Žirafe i Martinsa. Ove sezone sa Villom imamo™ 3:0 na Villa Parku i 5:0 na Emiratima, u maju potpisujem i 1:0. Recimo, golom Alexisa jer nije dao nijedan od tih osam. 2. ili 3.mjesto u ligi + osvojen FA kup bi značilo dobru sezonu.

Link to comment

Ako Rodžersara ode mogu da uzmu Mojesa, barem poznaje grad. Klop ne verujem, nema Liverpul tih para, potrošilo se na Lovra i Balotelija.

Ej Baloteli...koliko njemu seva paja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...