Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Siroti Sterling, morao se napušiti "smijavcem" da zaboravi Liverpoolovu sezonu. :(

 

 

Arsenal U21 sinoć izgubio od Readinga U21 iako su na terenu bili Diaby, Wilshere, Gnabry... Gol za Reading dao Niall Keown, Martinov sin, tako da je sve ipak ostalo u familiji.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

De Zemlja™, Štap™, Rizik™, bivša žena Blakea Carringtona, brazilski šegrt Joea Allena i nesuďeni krijumčar oružja i droge kandidati za igrača sezone.

Link to comment

Arle ti si upućen čovek - gde će klopara, siti ili...?

 

Nešto cenim da ovo nije oftopik.

 

Сити, Ливерпул или Њукасл, не видим да се отвара још нека опција. Једино ако мисли да седи на клупи између Венгера и Стива Боулда још коју годиницу.

Link to comment

Čuo sam tu priču za liverpul, zato najviše i pitam.

Uopšte mi nije palo na pamet da bi već mogli rodžersu otkazati poverenje, pa mi bi malo čudno. Nisam siguran da je zaslužio, ali šta ja pa znam. Mada klop je klop.

 

A računam mogao bi možda i taj arsenal nešto da iskombinuje, i onako teraju vengera svakog oktobra.

Edited by Ruxin
Link to comment

Arle ti si upućen čovek - gde će klopara, siti ili...?

 

Nešto cenim da ovo nije oftopik.

 

S jedne strane, logika kaže City zbog Pellegrinijeve katastrofalne sezone. Šeici su vidjeli iz prve ruke šta može Kloppov stroj kad sve ide po špagi, ovoj ekipi Cityja treba nešto novo, i na terenu i na klupi, a sa Kloppom na klupi i neki Borussijini igrači bi bili dostupniji Cityju.

 

S druge strane, ako Ancelotti ne osvoji i(li) Ligu prvaka i(li) Primeru, Perez će mu vjerovatno dati otkaz, a Kloppu bi postojeći profil igrača u Realu, mislim, prilično sjeo. Ne samo zato što je Real pun vrhunskih igrača nego zbog mogućnosti transformacije iz odbrane u napad koja odgovara tom Kloppovom famoznom heavy-metal fudbalu. Tad bi Ancelotti vjerovatno otišao u City.

 

Zar štap nije cane? Ili je štap neko drugi?  :D

 

Jest, ali sam sa gnušanjem odbio da podlegnem klišeu i napišem "Rosebud" ili tako neku referencu na Građanina Kanea - od toga nećemo moći živjeti kad City kupi Kanea. :isuse::yawn2:

 

EDIT: da, Wenger je nedodirljiv još dvije sezone. Tad mu ističe ugovor i to je to.

Edited by ArleKino
Link to comment

A ja čitam "štap nije Cane" i pitam se ko li im je sad pa Cane :isuse: Ubijaš me tim pokušajima igre reči Arle, jedino mi je Coutinho bio jasan iz prve ali mi je bilo čudno da je uopšte u konkurenciji.

 

Hazard dobija nagradu da Specijalni ne bl plakao, Kane dečiju utešnu verziju.

Link to comment

A ja čitam "štap nije Cane" i pitam se ko li im je sad pa Cane :isuse: Ubijaš me tim pokušajima igre reči Arle, jedino mi je Coutinho bio jasan iz prve ali mi je bilo čudno da je uopšte u konkurenciji.

 

Hazard dobija nagradu da Specijalni ne bl plakao, Kane dečiju utešnu verziju.

 

Pa dobro si pročitao: Štap™ i nije Cane nego je to Kane, a štap je cane. Cane je frontmen Partibrejkersa. Ubijaš me svojom hroničnom neinformisanošću. :isuse:

 

 

Slažem se oko pobjednika, to bi bio realan ishod.

Link to comment

Ne znam kakva su pravila, može li igrač koji je u izboru za obe da dobije glavnu nagradu a ovu sekundarnu ne? I koliko je već godina Hazard u kategoriji mladih, jedno petnaest?

Link to comment

Čuo sam tu priču za liverpul, zato najviše i pitam.

Uopšte mi nije palo na pamet da bi već mogli rodžersu otkazati poverenje, pa mi bi malo čudno. Nisam siguran da je zaslužio, ali šta ja pa znam. Mada klop je klop.

 

A računam mogao bi možda i taj arsenal nešto da iskombinuje, i onako teraju vengera svakog oktobra.

 

Венгер свакако остаје до краја уговора. Веза између Клопа и Арсенала је у томе што је сам Венгер неколико пута изјавио како би волео да га Клоп наследи. Такође, Клоп је често хвалио Венгера и систем по којем Арсенал функционише.

Link to comment

Murinja je Real trpio tri sezone, a Ancelotija nece, a Arle? Stvarno je specijalan!

Mourinho je tempirao osvajanje titule u drugoj sezoni da dobije i trecu, a Ancelotti svoj vrh ostvario u prvoj pa ce sad razocarenje Pereza biti vece. Kakav danak neiskustvu!

Link to comment

Hazard osvaja bez dileme. Pojma nemam ko bi uopšte mogao biti blizu njemu: De Gea, Alexis i Costa, ali svi oni imaju jedan deo sezone loše/povrede ili su jednostavno golmani trećeplasiranog tima...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...