Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kladim se da Juve tih šezdesetak ne plaća koliko Čelsi onu dvadesetpetoricu.

 

Kad smo kod Italijana, imaju li oni još onaj suludi običaj da procentualno dele prava na igrača? Ono kao, 42% je vlasništvo kluba #1, 30% vlasništvo kluba #2, i 28% vlasništvo kluba #3?

Link to comment

Naravno da može da igra loše, i igra loše, i tako loši su uzeli titulu u EPL 8 kola pred kraj. Mnogo su ti sofisticirani prohtevi.

 

pa i ja sam to rekao. chelsea igra lose u 2015. a to sto mozda uzmemo titulu par kola ranije nego sto se mislilo i nije nas problem.

 

izgleda da sam ja jedini koji ne voli da gleda ekipu za koju navija da igra lose. 

Link to comment

Kladim se da Juve tih šezdesetak ne plaća koliko Čelsi onu dvadesetpetoricu.

 

Kad smo kod Italijana, imaju li oni još onaj suludi običaj da procentualno dele prava na igrača? Ono kao, 42% je vlasništvo kluba #1, 30% vlasništvo kluba #2, i 28% vlasništvo kluba #3?

imaju

Link to comment

izgleda da sam ja jedini koji ne voli da gleda ekipu za koju navija da igra lose. 

 

Sećam se ja 2001, treća titula za redom...pfff pobedili smo samo 1:0. Mislim, nije to baš vaša situacija 2015-te. 

Link to comment

Kad smo kod Italijana, imaju li oni još onaj suludi običaj da procentualno dele prava na igrača? Ono kao, 42% je vlasništvo kluba #1, 30% vlasništvo kluba #2, i 28% vlasništvo kluba #3?

 

Koliko znam, to je podjeljeno izmedju dva kluba i uvjek je 50-50.

Link to comment

Nije tako bilo pre par godina, sećam se da je bilo dosta slučajeva gde tri kluba dele prava na nekog igrača, a on nastupa ili za jedan od njih ili je pozajmljen nekom četvrtom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...