Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

cekaj i vama ubosni pustaju ove idiotske komentatore odavde?

Yep. Agresija drugim srecstvima. :(

 

@189 - najjaci si dzinkser na forumu. :D Izgubili ste u citavoj sezoni tri tekme.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

nikakav dzinks druze. u proteklih pet kola smo pobedili stoke 2-1, hull u gostima 3-2 i wh 1-0 u gostima. sve jedva i uz dosta muke. pored toga dva remija sa southamptonom kod kuce 1-1 i sa burnleyom 1-1. a pre toga poradjajne muke protiv evertona i gol u '90. ni jedan tezi protivnik osim mozda southamptona a utakmice nikad losije odigrane. usput smo nadigrani dva puta od psg-a. fuck it, od pocetka godine mi igramo lose. desili su se tottenham i bradford gde smo primili 9 komada. ne vidim kako ne bih bio skeptican kada dolaze utakmice protiv preporodjenih manchestera i arsenala.

 

osim hazarda niko nije u dobroj formi. cak ni matic koji je nekako bio najstandardniji je dosta slabiji nego na pocetku sezone. courtois prima pocetnicki gol, ivanovic i cahill ponekad zabriljiraju kao da igraju u podrucnoj ligi. oscar se gubi na terenu, cesc - vec poznato. cuadrado bukvalno ne postoji. totalno je u minusu sto se tice samopouzdanja. veceras je za pola sata imao samo jedan pas u napred. kako god da se rotiraju oscar - ramires - cuadrado nikako da bar jedan odigra dve utakmice na visokom nivou. 

 

evo sad se i costa povredio. ne zna se jos na koliko dugo ce biti out ali ne deluje dobro. cak i ako se cini da je full spreman uvek se moze desiti ovakva neka povreda posle desetak minuta na terenu. srecom pa remy dobija priliku. cudi me da jose nije stavio drogbu od pocetka. i on cim je usao danas sjebao je dva napada greskama kod najnoralmnijih dodavanja i duplog pasa.

 

vec vidim kakvo ce mucenje biti protiv qpr.

Link to comment

Sk sr je u bosni

 

I u CG. Velika je sr ovaj sk. 

 

@189-

 

Arsenal će biti potopljen sa tri gola, a možda Letećem Mojesu da bod na ime starih dana.

Link to comment

Ala smorise Burnley i Tottenham. :yawn2:

Od domacina i nisam ocekivao previse. Izgledaju kao prosecan Championship tim i vidi se da ne umeju. Gosti su odigrali neverovatno metiljavo. Par pokusaja iz daljine, bez zara u vecem delu meca, kao da su dosli sa trodnevne svadbe.

Link to comment

Mirror javlja da je Rodgers na ivici, na sastanku posle treninga je otvoreno optužio neke igrače da mu nameštaju otkaz tj. da "ne igraju za njega". Ne kaže se ko je u pitanju, ali mu navodno nisu ostali dužni...

 

Ako misli na utakmicu sa Arsenalom, nije mi najjasnije koga je mogao da izdvoji i zašto. Svi su bili očajni, ali to je normalno kad ih on postavi da igraju tako pasivno i čekaju da ih bolji tim natrpa. Odakle mu uopšte ideja da bi oni trebalo da "igraju za njega"? :unsure: Da ih nije nečim zadužio?

Link to comment

a ko bi uopšte i mogao da mu padne na pamet? niti zvezda, niti nekih starosedelaca... ko ga namešta - markec, đo alen i ture? jedino ako je dokurčio engleskoj ekipi, ali ne vidim da jeste ni zašto bi.

Link to comment

Kažu da se par "senior players" osetilo prozvanim pa su ga ispičkarali, a s obzirom na to da ni Gerrard ni Škrtel nisu igrali - ne znam ni ko bi mogao da uđe u klinč sa Malim Specijalnim. Lucas, Toure? Možda Henderson ili Sturridge?

 

BTW takođe kažu da je sad i Henderson odbio da produži ugovor (ističe juna 2016.) jer su mu ponudili 80,000 nedeljno, i da je Chelsea zainteresovan...

Link to comment

Kako klizimo ka raspadu :isuse:, jos da pocnu da nas povezuju sa Benitezom koji ce dobiti otkaz u Italiji i polako da spremam kanap da se okacim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...