Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

I mnogo toga doneo :isuse:

 

Ja se ponadao da je povreda bila samo za Hodgsona, ali...

То је то. А био је страшан баја. Ако Рахитични неће да игра за сто сома недељно одмах да се утрапи првом ко понуди 40 милиона. Биће то боља продаја и од оне Тореса Челсију.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Meni ovaj topik deluje najzdraviji na ppp. Mozda zbog toga sto sam nov ovde pa osim onih provokacija upucenih Viniju nije bilo nekorektnih postova. A ocekivao sam vise YNWAGGMUCOYG patkometrije.

Link to comment

Meni ovaj topik deluje najzdraviji na ppp. Mozda zbog toga sto sam nov ovde pa osim onih provokacija upucenih Viniju nije bilo nekorektnih postova. A ocekivao sam vise YNWAGGMUCOYG patkometrije.

 

ma zezam se malo, al realno je fudbal sve gori a sve vise ovih fani trivija i slicnih kardasijan momenata...

Link to comment

suki i torres u napadu. prskas li, uini?

 

suki je uspio da dajvuje za ovo kratko vrijeme sto gledam. hoce li da ugrize nekog?

Edited by Timmi
Link to comment

Arsenal ima fin dug, unatoc visegodisnjem upiranju prstom u Chelski i UTD koji kubure sa "milijardama i milijardama dugovanja", dok je Venger vidjen za dir. MMF.

 

Inace zanimljiv je ManUTDov income posle sezone u kojoj nisu osvojili nista i nije izborio Evropu. Secam se da je pre 10tak godina (a mozda i vise posto je Acika jos bio na BK i prenosio PL) takodje bio podatak da je UTD inkasirao 300+mil £ u sezoni u kojoj nije osvojio nijedan trofej.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...