Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh roberto karlos, kako tek taj nije igrao odbranu. bio je 67. po tacklovima i 232. po blokiranim sutevima u spanskoj ligi. :(

Немојте није хумано...

Link to comment

Видим ти се већ сладиш.

Ma dosadno na topicu sa ovim hajkanjem 189-etke pa rastjerujem lenijarom. Ako ce Sakho uci umjesto Skrtela, nemam se sta sladiti.

Link to comment

Da bismo bili ispred L'poola (i time 99% u top 4) na kraju nama™ realno trebaju 4 pobede i dve nerešene od preostalih 8. U tom slučaju dovoljno nam je da L'pool jednu izgubi i dve odigra nerešeno...što mi se čini realistična opcija obzirom da imaju još i Arsenal i Chelsea u gostima. Trebalo bi da je ok....

 

Pobeda protiv Ville je pod moranje.

Edited by MancMellow
Link to comment

Ako ću iskreno, utakmicu koju najviše "mrzim" što je preostala je Everton away. To je uvek neko ludilo.  Chelsea - tu je sve osim poraza čist ćar, a vs Cityja nadam se da nećemo glavom kroz zid, nego polako, pa ako bude i nerešeno bože moj. Natavno, ako pobedimo Villu prvo.

Edited by MancMellow
Link to comment

Da bismo bili ispred L'poola (i time 99% u top 4) na kraju nama™ realno trebaju 4 pobede i dve nerešene od preostalih 8. U tom slučaju dovoljno nam je da L'pool jednu izgubi i dve odigra nerešeno...što mi se čini realistična opcija obzirom da imaju još i Arsenal i Chelsea u gostima. Trebalo bi da je ok....

 

Tako je i Vujošević mislio na +7, kada je Pavlović krenuo na kucanje :fantom:

Link to comment

Ma dosadno na topicu sa ovim hajkanjem 189-etke pa rastjerujem lenijarom. Ako ce Sakho uci umjesto Skrtela, nemam se sta sladiti.

 

Kako će Sakho ući kad je već u postavi? Izbor je Kolo Kolo ili Leadership Lovro, dakle lose-lose. Može eventualno Glendža, ali to nije mnogo verovatno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...