Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

@jc

azpilicueta. ostali nisu vazni. mada bih rekao i dani alves, zabaleta i carvajal. ostale ni ne pratim.

 

 

Azpi je toliko dobar da igra levog beka, Alves nikada nije igrao odbranu, Zabaleta ove sezone ne postoji, Karvahal bi se i u Leveru klao za mesto sa Hilbertom i Jedvajom. Daj ne zezaj.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

Martin Skrtel charged by FA over alleged stamp on Manchester United's David De Gea

 

 

Ma Weenie je objasnio™ da je bio u punom trku i da nije namerno. Opet ta FA na strani UTDa, zaboga.

Link to comment

Azpi je toliko dobar da igra levog beka, Alves nikada nije igrao odbranu, Zabaleta ove sezone ne postoji, Karvahal bi se i u Leveru klao za mesto sa Hilbertom i Jedvajom. Daj ne zezaj.

 

Sve stoji.

Link to comment

Ma Weenie je objasnio™ da je bio u punom trku i da nije namerno. Opet ta FA na strani UTDa, zaboga.

 

Ne slušaju oni mene, budale <_<

 

Evo snimak, Škrtel gazi De Geu u savršeno prirodnom koraku (doduše nije punom trku, već usporava). Rekao bih da je nemoguće dokazati nameru. Možda je mogao da se ranije odrazi sa leve i efektno preleti preko njega ali jebiga, nije baš svako akrobatski nadaren.

https://www.youtube.com/watch?v=uiSLTCCAtAA

 

Poređenja radi, Costa protiv Škrtela. Tu se namera bolje vidi jer Costa u letu neprirodno spušta nogu upravo da bi se dočekao tu gde treba.

Link to comment

Azpi je toliko dobar da igra levog beka, Alves nikada nije igrao odbranu, Zabaleta ove sezone ne postoji, Karvahal bi se i u Leveru klao za mesto sa Hilbertom i Jedvajom. Daj ne zezaj.

 

ne nego azpi je toliko dobar da i levog beka igra bolje nego bane desnog. i to nije njegova krivica sto tu igra nego menadzerova.

Link to comment

Aman Weenie, pa lopta je vec u rukama DDG kad ga ovaj skot gazi! Vidi se jasno kao dan da je Skrtel MORAO da se odrazi levom nogom i preskoci DDG. Za tako nesto ne treba akrobatska nadarenost, a valjda stoper zna da se odrazi (kako inace skace i kupi lopte glavom?!) i valjda stoper mora da ima tajming kad je skok u pitanju.

 

@189

 

Ili je mozda Bane toliko ucinkovit da je levo mogao da ostane i A.Kol?! Retko koja ekipa trenutno ima perfektan par bekova (kao npr Kafu-R.Karlos, ali i to je bilo u repki ne u klubu).

Link to comment

@Coltrane: Jebiga, to što ti navijački ceniš da je morao da se odrazi a ja navijački cenim da nije morao (btw štoper praktično nikad nije u ovakvoj situaciji da juri za loptom kad golman istrčava), to je bespredmetno. Videćemo da li će ga kazniti, meni ovaj snimak ne deluje naročito ubedljivo kao dokaz nesportskog ponašanja. *shrug*

Link to comment

Ne slušaju oni mene, budale <_<

 

Evo snimak, Škrtel gazi De Geu u savršeno prirodnom koraku (doduše nije punom trku, već usporava). Rekao bih da je nemoguće dokazati nameru. Možda je mogao da se ranije odrazi sa leve i efektno preleti preko njega ali jebiga, nije baš svako akrobatski nadaren.

https://www.youtube.com/watch?v=uiSLTCCAtAA

 

Sigurno mu ne treba akrobatska nadarenost da preskoči nešto, nije on bogalj, on je fudbaler.

Link to comment

eh roberto karlos, kako tek taj nije igrao odbranu. bio je 67. po tacklovima i 232. po blokiranim sutevima u spanskoj ligi. :(

 

Džaba ti Roberto Carlos, ja bih uvijek u tim prije uzeo Lizarazua nego njega.

 

 

 

@JC i Weenie - ja ću posve nenavijački reći da je OK što je Škrtel na rubu suspenzije, a to nema nikakve veze, ponavljam, nikakve veze, sijecite me tu na forumu ako lažem, sa tim što je iduća tekma Liverpoola ona protiv Arsenala kojem je Škrtel dao tri gola u zadnje dvije ligaške tekme. :fantom:

Link to comment

eh roberto karlos, kako tek taj nije igrao odbranu. bio je 67. po tacklovima i 232. po blokiranim sutevima u spanskoj ligi. :(

 

i po ukupnom ratingu 147.  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...