Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa bi on, ali neće da tako otvoreno menja temu :D

 

Ni o Kostinim gaženjima se onomad ne bi mnogo pričalo da je za neko od njih dobio karton, ne znam zašto ti smeta da tvoj™ igrač ume veštije da nagazi nego naš™.

Link to comment

Ja ne znam da li sam na ovom ili na sektaskom forumu skocio na Gerrarda, ali jesam. Postupio je kao napaljeni klinac od 17 godina, sramotno od njega.

Link to comment

ja samo da kazem da je bolelo kako je sramno kukavicki united odigrao drugo poluvreme

 

ma to možemo da se pozdravimo sa nekadašnjim idenjem da se unakazi protivnik kad se "oseti krv". Narudžbina dana™ će uvek biti - ne dati protivniku loptu. 

Link to comment

pa sto bar to nisu radili? sve sto sam video je da ih je liverpool sabio u 16m i cesce nego redje, panicno zuvanje lopte iz tih istih 16

 

radili su kad god su mogli, onda kad pomisle da su dovoljan broj liverpoolovih igrača navukli napred onda šut u gornji levi "kanal" ka Fellainiju koji u većini slučajeva uspe da primi loptu pa ona krene ponovo da se vrti unaokolo ili nazad, pa ponovo. Frustrirajuće za navijače, frustrirajuće za protivnika, ali LVG misli da radi. I radi - sve dok je Carrick u timu. Ok, znam, juče je napravio sranje, ali statistički je fenomenalan u odabiru pasova koji čuvaju loptu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...