Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Tu je Middle Class pa ne lupa ovako :D

 

Ivanović je jedan od najboljih odbrambenih igrača u Engleskoj, sa tim su se tamo složili svi koji se u medijima fudbalom bave i pre Povratka Specijalnog, a kamoli posle. Mourinho voli takve potcenjene, neugledne, pomalo smešne igrače koji svoj posao kvalitetno odrađuju i često ih drži u timu dok se razni češkaju po glavi (v. Arbeloa u Realu).

 

Chelsea je pao u formi u drugom delu sezone, ali to nije ni zbog Ivanovića ni zbog bilo kog drugog igrača, prosto se dešava svim timovima ponekad.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam Murinjovac, ali nisam Čelsijevac.  Pazi na času! 

Oпрости му данас. Исцепа нас на кеса, па се Вини помео.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

dobro. u sledecoj utakmici svi obratite paznju sta ivanovic radi u odbrani. 

 

a ovo da je jedan od najboljih odbrambenih igraca u engleskoj 1 rofl.

Edited by 189-
Link to comment

Ja sam Murinjovac, ali nisam Čelsijevac.  Pazi na času!

Pa znam, evo šta je vasić rekao:

А Крампа и Бустин нису ту па је једини Мурињовац.

Link to comment

Pa mozete i vi nesto da uradite iduce kolo u vezi sa tim majku mu :D

Bumo videli. Sansa nam je gubitak momentuma™ kod Weenieja, a i Özil treba da se vrati. Samo da ne bude ozljeda na reprezentativnom smaranju.

 

Ne bi bilo zgoreg da Skrtel dobije koju utakmicu kazne za ono na kraju, dao nam™ je tri gola u zadnje dvije ligaske tekme.

 

City 61, mi™ 60, vi™ 59. Squeaky-bum time. Mislio sam da ce United pasti nakon onog poraza u kupu no sa Tottenhamom i Poolom su uzeli 6 bodova i popravili gol-razliku. Ako udjemo u pretposljednje kolo sa +4 u odnosu na vas™, bicu sasvim miran. :p

Link to comment

Bumo videli. Sansa nam je gubitak momentuma™ kod Weenieja, a i Özil treba da se vrati. Samo da ne bude ozljeda na reprezentativnom smaranju.

 

Ne bi bilo zgoreg da Skrtel dobije koju utakmicu kazne za ono na kraju, dao nam™ je tri gola u zadnje dvije ligaske tekme.

 

City 61, mi™ 60, vi™ 59. Squeaky-bum time. Mislio sam da ce United pasti nakon onog poraza u kupu no sa Tottenhamom i Poolom su uzeli 6 bodova i popravili gol-razliku. Ako udjemo u pretposljednje kolo sa +4 u odnosu na vas™, bicu sasvim miran. :P

 

To htedoh pitati, gde se turak™ denuo protiv Njuke. #pitamzadrugafantazi

Link to comment

Diego Costa izasao zbog hamstringa (tri sedmice pauze?), a na Guardianu pisu: "Kakva izmjena Mourinha!"

 

Kud se povredi bas pred repku majku mu... :fantom:  

Link to comment

Ja ne navijam za Čelzi ali su mi generalno preferirana ekipa u EPL (ove sezone možda malo više Soton) i rado gledam njihove utakmice kad god mogu. Ove sezone sam ih gledao desetak puta i nikako nisam stekao utisak da je Ivanović tu nekakva slaba karika. Da, imaju opšti pad forme u proteklih mesec dana ali šta da kaže npr. aktuelni šampion koji prosipa bodove gde god stigne i prima masu golova od fenjeraša uprkos tome što trener rotira™ ekipu? Pad forme naiđe i to je to, a Čelzi je opet laganica prvi na tabeli. Šta je sad tu Ivanović kriv, stvarno mi nije jasno.

Link to comment

Ja ne navijam za Čelzi ali su mi generalno preferirana ekipa u EPL (ove sezone možda malo više Soton) i rado gledam njihove utakmice kad god mogu. Ove sezone sam ih gledao desetak puta i nikako nisam stekao utisak da je Ivanović tu nekakva slaba karika. Da, imaju opšti pad forme u proteklih mesec dana ali šta da kaže npr. aktuelni šampion koji prosipa bodove gde god stigne i prima masu golova od fenjeraša uprkos tome što trener rotira™ ekipu? Pad forme naiđe i to je to, a Čelzi je opet laganica prvi na tabeli. Šta je sad tu Ivanović kriv, stvarno mi nije jasno.

upravo. ali iz nekog razloga je zanimljivije opaliti po ivanovicu, nego po fabregasu koji je drugi igrac u odnosu na pocetak sezone.

 

inace je bane treci defanzivac po broju kreiranih sansi u ligi iza dvojice koji izvode prekide u svojim ekipama. i najbolji strijelac.

Link to comment

Ne zna se koja je prica uzaludnija-ova o Banetu ili na Muzici i novom talasu o Divljanu i Ljoticu. Definitivno moram smanjiti dozu foruma ovih dana.

Link to comment

Ne zna se koja je prica uzaludnija-ova o Banetu ili na Muzici i novom talasu o Divljanu i Ljoticu. Definitivno moram smanjiti dozu foruma ovih dana.

Ova o Banetu je besmislenija...

 

Čitajući forum, a negledajući utakmice, čovek bi mogao da pomisli svašta... Da je Kosta džentlmen, da je Bane balvan, da je Čelzi pokraden na svakoj utakmici, čak i na onima na kojima ne igra...

 

Navijačko ludilo je uzelo maha...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...