Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Четврти гол Саногоа а тек 50', али мени јачи утисак што је Ремзи пустио браду, изгледа к'о Лаланин клон.

Link to comment

Ali tu je tvrdio pazar, budžio im cenu, dok Torresa treba milostivo da udeli Atletiku ili Wolfsburgu ili kome već budzašto. Zašto bi lagao kad kaže da mu je potreban?

 

mozda i za torresa tvrdi pazar.

 

 

vaz te je jos ziv? ja mislio on igra u nekom kataru, bahreinu i slicnima

Link to comment

ne bih se previše brinuo, mislim da je to, ono, za novinare.

Ako Real vcrs zavuce par kom i napravi Smallinga & Co majmunima ode Woodward ujutru na pijac. :sleep: Just sayn...

Link to comment

ne bih se previše brinuo, mislim da je to, ono, za novinare.

 

I ja se nadam... Mislim, ko bi normalan usao u sezonu sa trojicom stopera od kojih nijedan ne moze da dobaci do sledeceg prvog u mesecu zdrav

Edited by Giggsy
Link to comment

Санденсе, може неки извештајчић?

 

taktika ista kao prosle godine, Cole jedini izolovan u napadu, smor od tekme, kod nas najbolji Poyet i Downing.

 

stvarno nema sta vise da se kaze. osim da Sam treba da se menja.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Odlična predstava protiv Benfice. Ne ulazim u to koliko je prijateljska utakmica protiv njih reper za bilo šta, ali je ovo danas izgledalo jako dobro. Na kraju još prečka i stativa spasili Benficu.

 

Prvih 11 danas: Martinez - Bellerin, Chambers, Monreal, Gibbs - Flamini, Ramsey - Oxlade-Chamberlain, Rosicky, Campbell - Yaya Sanogo.

 

Sanogo je dao četiri gola danas, prvi gol petom čista majstorija, ostali su uglavnom bili rutinsko pospremanje. Dočekasmo i to da vidimo kako slavi golove - nekakav ples koji bi mogao više iritirati od Sturridgeovog. Nakon četvrtog gola se okliznuo što je pokrenulo lavinu zajebancije na temu: "Sanogo posvetio četvrti gol Gerrardu". :D Dugo se već priča kako bi Arsene od Sanoga mogao napraviti novog Adebayora - fizikalije ima, nije nekretnina ukopana u šesnaestercu, nije drven sa loptom i solidno je brz imajući u vidu visinu. Međutim, problem bi mogle biti konstantne ozljede. I danas je izašao zbog ozljede. :isuse:

 

Campbell zabio fin volej no nije to jedini razlog zašto mi se čini da bi mogao biti veliko pojačanje. Odlično se kreće, ima osjećaj za pas. O Alexisu da se i ne priča.

 

Bellerin bi mogao biti nova velika priča. Zbog njega sumnjam da će Chambers biti back-up na desnom boku - prije da će Chambers biti treći ili četvrti stoper u rotaciji, a Bellerin back-up Debuchyju.

 

Ramsey uobičajeno odličan.

 

Diaby uobičajeno ozlijeđen. :isuse:

 

Arsenal ima 8 bodova, Valencia i Monaco po tri, Benfica jedan bod. Kod Benfice bih spomenuo Bebea. Nije baš da je totalna vezara od fudbala, izveo ja dva vrlo ozbiljna slobodna udarca.

Edited by ArleKino
Link to comment

Wenger o Sanogu:

 

He has a big future here, or course, he is 21. He has something of Adebayor. He is strong, a strong body, similar strengths [to Adebayor], but as well technical skill.

 

O Chambersu:

 

 

He is 19 years old, and what he did is very promising. I told you we will have a core of English players, you have to trust me, I will get you slowly a good national team!

 

Na temu Khedire i novih pojačanja (ovdje zamisliti Louisa de Funesa kako to izgovara):

 

 

on having too many players...

Yes, but you want me always to buy more. Where do I put them all?

 

on whether he has made an offer for Sami Khedira…
No. 

 

on enquiring for Khedira...
What is enquire for you?

 

on Khedira's availablity...
I dont know. If I read the newspapers, he is available.

 

 

Diaby ipak nije ozlijeđen. Još.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...