Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

raportovan si za bezobrazluk

 

Nikako ne mogu ja njemu da dodjev vec on meni. Ovo je moj forum i kad nisam tu.

Sad si kao navijači LFC koji ne mogu da veruju da je petostruki šampion Evrope u trećem šeširu za LŠ. Jebiga, gleda se po sistemu what have you done for me lately, a ne na osnovu nekog tamo minulog rada i stare slave.

Link to comment

Sad si kao navijači LFC koji ne mogu da veruju da je petostruki šampion Evrope u trećem šeširu za LŠ. Jebiga, gleda se po sistemu what have you done for me lately, a ne na osnovu nekog tamo minulog rada i stare slave.

nisi me mogao gore uvrediti

Link to comment

Pff, nisam odusevljen, mada naravno prezadovoljan. rezultatom :) Mata stvarno ume u fudbal, ali ADM bez one asistencije ko ja da sam igrao. Valencia dizastr. Smalling ok, jones podnosljiv. Herrera bitan kao iuvek, Fellaini, jbg, kljucan. Rooney na stranu penal, ali i pored toga nije bas imao dan. Blind standardan, Carrick ume to mnogo bolje, a onu gresku bolje da ne komentarisem kad se ovako lepo zavrsilo

 

Ok, liverpool se samoubio, poklonu se u zube ne gleda :) Top 4 sad apsolutno ne bi smeo da se ispusti

Честитке колеге секташи. :nobles: Наше самоубиство из заседе баш подсећа на прошло пролеће. 

Има још доста да се игра, али ово вам даје психолошку предност. :sleep:

Link to comment

eto uini samo se ti smej.

 

jubilarni 20. put gubimo prednost ove sezone. do sada je bio obicaj da prokockamo 0-1 ali evo sada vec i 0-2.

 

slavicu dan kad ivanovic ne bude u prvoj postavi.

Link to comment

Sta bi sa Bustinom?! :o  Bam-bam za 2min?! Ima li gif Murinjove face?

 

edit: Brus i Felan tandem :wub:

Edited by John Coltrane
Link to comment

pogledaj middle kako igra covek u odbrani. nemoj da te zavarava cinjenica da tu i tamo da gol. evo danas je krivac za oba gola. i azpilicueta i luis su bolji bekovi od njega, sto i svakom utakmicom dokazuju.

 

da ne zaboravim i cahilla. naprosto se gubi na terenu

Edited by 189-
Link to comment

pogledaj middle kako igra covek u odbrani. nemoj da te zavarava cinjenica da tu i tamo da gol. evo danas je krivac za oba gola. i azpilicueta i luis su bolji bekovi od njega, sto i svakom utakmicom dokazuju.

 

da ne zaboravim i cahilla. naprosto se gubi na terenu

 

Jesi siguran da je za drugi gol kriv bas on, a ne neko drugi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...