Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

drugoplasirani građanski (m) im beži 7 bodova a četvrtoplasirano jedinstvo (m) 5, do kraja sezone mogu da se kolju za 5 mesto i izlazak u le

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde šta sad kmečite, bio je u punom trku, nije ga namerno nagazio. 

 

Ali je zato umeo itekako da se unosi u facu posle umesto da bude manji od makovog zrna.

Link to comment

Prelose je LFC usao u utakmicu, sve drugo je islo po inerciji.

 

Steta za ove cobanske startove, stvarno im to nije trebalo.

 

Volim Gerrarda, ali ovo danas i ono oklizivanje protiv Chelseaja su 2 season defining momenta u zadnje 2 sezone di je bas ispao tragicar.

Edited by Cort0 Maltese
Link to comment

Pff, nisam odusevljen, mada naravno prezadovoljan. rezultatom :) Mata stvarno ume u fudbal, ali ADM bez one asistencije ko ja da sam igrao. Valencia dizastr. Smalling ok, jones podnosljiv. Herrera bitan kao iuvek, Fellaini, jbg, kljucan. Rooney na stranu penal, ali i pored toga nije bas imao dan. Blind standardan, Carrick ume to mnogo bolje, a onu gresku bolje da ne komentarisem kad se ovako lepo zavrsilo

 

Ok, liverpool se samoubio, poklonu se u zube ne gleda :) Top 4 sad apsolutno ne bi smeo da se ispusti

Link to comment

Pa jest, nije da je Gerrard ikad prije dobio direktan crveni protiv Uniteda...

 

Sa ovim porazom Liverpool valjda ispada iz utrke za drugo mjesto, ostala dva za mjesto u CL su im jos u dometu.

Pa mozete i vi nesto da uradite iduce kolo u vezi sa tim majku mu :D

Link to comment

Pa jest, nije da je Gerrard ikad prije dobio direktan crveni protiv Uniteda...

To je bilo neko drugo vreme, danas je (obično) mnogo staloženiji. Samo što je sad ušao na poluvremenu kad mora da se juri rezultat na ludilo i frku i šabanisanje, pa krenuo da pokazuje saigračima šta od njih očekuje :isuse: Da je igrao od početka ne bi bilo potrebe za tim... verovatno bi izgubili istim ovim rezultatom, ali bar Rodgers ne bi imao zgodan izgovor za bedu od igre.

 

Ali je zato umeo itekako da se unosi u facu posle umesto da bude manji od makovog zrna.

 

Ah, pa pravedničko unošenje u facu je druga stvar, na tome je Škrtel doktorirao.

 

Volim Gerrarda, ali ovo danas i ono oklizivanje protiv Chelseaja su 2 season defining momenta u zadnje 2 sezone di je bas ispao tragicar.

 

Osim što ovo danas ama baš ništa nije promenilo. LFC je bio tragikomičan i sa jedanaest igrača, LVG je Rodgersa pročitao i bez problema ga pritisnuo tu između odbrane i napada gde njegovi nesrećnici pojma nisu imali šta će sa loptom.

Link to comment

Kao navijač želim da vjerujem da Škrtel nije namjerno nagazio De Heu, ali, da budem iskren, prije bih rekao da jeste...

 

Poserem se na facu Rodžersari i Ljiljani. Žao mi je što Stivi Dži ovako u sumrak svoje karijere ruži sopstvenu sliku, ali jbg, očigledno je da su živci otišli s onim proklizavanjem na kraju prošle sezone...

 

Ne shvatam zašto nismo makar pokušali da igramo u prvom poluvremenu. E da, svaka čast Minjoleu što nije dao Šreku da se upiše.

Link to comment

:D

 

Kolege skausektaši i glorisektaši, prepustimo pozornicu jedinom i najvernijem navijaču Čelsija na ovim prostorima. Možda mu svrati i Bustin nekad, ko zna. A možda neko navija i za Hull City.

Link to comment

:D

 

Kolege skausektaši i glorisektaši, prepustimo pozornicu jedinom i najvernijem navijaču Čelsija na ovim prostorima. Možda mu svrati i Bustin nekad, ko zna. A možda neko navija i za Hull City.

raportovan si za bezobrazluk

 

Nikako ne mogu ja njemu da dodjev vec on meni. Ovo je moj forum i kad nisam tu.

 

inace spektakularan pocetak za plavce na obe strane

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...