Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

LFC ocajan. Bojim se da je ovo tekma gde je Gerard morao sa igra.

Gerrard ispred Allena i Lallane i u 45. godini.

 

Ne igra se nikakav pritisak jer je Allen petlić, a u kontru se trči sa igračem manje jer je Lallana puž. Napade organizuju Mignmolet i Škrtel.

Link to comment

LFC ocajan. Bojim se da je ovo tekma gde je Gerard morao sa igra.

Pa kad igramo poseson™ fudbal, a zadnja linija im je ko od govana.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Kakva zadnja linija, kad sredina pušta da se priđe na 30 m pre nego što napadnu loptu. Očaj živi.

 

Slazem se, ali to je jos 1 dokaz koliko vam fali Bog fudbala.

Ipak odbrana je kriva, na sta sam ja mislio, kod panicnog izbijanja lopte (2-3 puta pravo na glavu/nogu UTDovim igracima), kod lose ofsajd zamke, kod lose distribucije izmedju centralnih bekova (kad Sako umalo ne slomi vrat za loptu koja mu je spustena i koju nije stigao). Al tako ti je to kad imas 2 DC kojima bas i nije ta pozicija natural, a pri tom jedini pravi DC vec 2 sezone igra na nivou trece lige.

 

Posed preko 60% i ostade ovde 0:1. Koliko je Blind dobar toliko je Valensija uzas. Ostali svi dobri.

Link to comment

Isto ovako kurcobolno su odigrali prvo poluvreme protiv Swansea samo što nisu primili gol, a posle su se u drugom dozvali pameti kad je BR malo modifikovao formaciju. Ipak, ovde ne vidim kakva taktička promena može da napravi od klovna fudbalera.

 

Gerrard ako uđe, moraće da tegli ceo tim za sobom, a za to odavno nije fizički sposoban. Javlja mi se još jedan primljen gol preko Žbunokosog i još jedan posle izgubljene lopte na 20 metara od Mignoleta :(

Link to comment

Koliko vredi klupa Uniteda na ovoj utakmici? Jedno 180 miliona evra?

Možda ako računaš Falkaoa za 60, ali on je na pozajmici. Zato LFC čak van klupe ima balkanski dvojac od 45 miliona...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...