Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Weenie mode on

 

Ne treba se ovde previse radovati, jer pre ili kasnije ce se Kerik opet povrediti, RVP svojim povratkom otupiti Runijev spic, a LVG vratiti Ereru na klupu. Na sve to dodajmo tezak raspored i derbi za derbijem, cak i bilo koje mesto koje vodi u Evropu ce biti uspeh.

Na kraju krajeva posle onako furioznog prvog, gledali smo opet uspavljujuce drugo poluvreme (sva sreca na Saban Delmasu je 3:2 i ludilo od tekme)

 

Weenie mode off

 

Majko moja kolko lopte zna Erera :Hail:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weenie mode on

 

Ne treba se ovde previse radovati, jer pre ili kasnije ce se Kerik opet povrediti, RVP svojim povratkom otupiti Runijev spic, a LVG vratiti Ereru na klupu. Na sve to dodajmo tezak raspored i derbi za derbijem, cak i bilo koje mesto koje vodi u Evropu ce biti uspeh.

Na kraju krajeva posle onako furioznog prvog, gledali smo opet uspavljujuce drugo poluvreme (sva sreca na Saban Delmasu je 3:2 i ludilo od tekme)

 

Weenie mode off

 

Majko moja kolko lopte zna Erera :Hail:

Erera je car, pravi Man Utd igrac. Dok je on u sredini i Rooney u spicu nema zime. Ja se pak nadam da ovaj nije lud da se zajebava. Vidi se sta znaci kad je srednji red ljudski

Link to comment

Šta vam™ igra Carrick u ovoj formaciji, svoju poziciju ili se povlači da bude treći štoper?

Mislim da je to fluidno. Sustinski svoju poziciju, ali ulazi u odbranu i povlaci se tokom ekskurzija smallinga i jonesa napred ili kad nas se stisne

Link to comment

Da je bilo ko drugi, rekao bih da je lapsus - hteo da kaže da je bio igrač Čelsija tada. Ali sasvim je moguće da Viško stvarno misli da im je Poyet bio menadžer, to je negde ono vreme kad je Alex Song sa 13-14 godina nastupao za Liverpul <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...