Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta ćemo™ sad :(

Sa Pljukijem™ imate™ 7-2-0, bez njega 2-2-2 (od 26.12), sa njim 6 cistih plahti, bez njega 1, primljena 3 gola kad je igrao, 6 kad nije.

Link to comment

Bikini™ je jedno...

Pazi, da vi na stoperima imate Vidica, Ferdinanda ili nekog drugog Stama pa hajde, ali ovako i Evans ispada pouzdani stoper.

 

Sutra se na gol vraca Szczesny. Ostatak tima (nagadjam): Mert i Kos su stoperi, Bellerin i Nacho bekovi, Coq u sredini, Ramsey i Cazorla u sredini, Özil i Alexis na krilima, a Giroud da penetrira. Ja bih volio vidjeti Rosickog u prvih 11 mjesto Ramseya ili Özila, ali nesto ne vjerujem da ce me Profa ispostovati.

 

0:2, Giroud na pas Alexisa na peterac i Ramsey nakon sto mu Giroud spusti loptu.

Link to comment

Lovro je spektakularno loš, kako on i Mignolet još nisu iskombinovali efektan autogol nemam pojma. Ja bih uzeo Škrtela da nije upravo sjebao kičmu, ovako... Kolo Toure?

Link to comment

Pa Can je jedina sigurna opcija od tri štopera, posle njega verovatno Lovren i Toure. Škrtel povređen, Sakho opet u nemilosti. Kolo je verovatno najjeftiniji od njih.

 

Moreno dosta igra ali nije 100% iako su mu konkurencija samo Marković i Sterling. Sad odmara u kupu, sigurno igra sledeće kolo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

can je vezni

 

nego, da ne smaramo

Само Дрвосеча из Словачке. Остали не вреде ни по луле дувана. 

Link to comment

Beda od utakmice, Llallana i Llovren i L'Markec najgori od sve dece. Da se Gestede nije u drugom poluvremenu umorio od mlaćenja protivničkih igrača, moglo je svašta da bude.

Link to comment

Bolje da mu igra prva postava jednu utakmicu, nego mijesani sastav dvije... Jebalo ga rotiranje. I jos drzi Sterlinga i Coutinha... Pa kad ih vec stavljas, stavi ih naprijed, jbte led.

Link to comment

Coutinho jeste igrao na svom mestu, ali loše. Stvarno je mogao da odmori ovu sasvim suvišnu utakmicu, ne bi Allen ništa gori bio. A Sterling na levom beku je tek gubljenje vremena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...