Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar je na lopti, mada sam ja očekivao da je malo brži i sa njom i bez nje. Možda još nije u punoj formi jer su pripreme, ali za sada trči kao da mu je R1 dugme razvaljeno pa hvata kontakt tek svaki treći put...

Link to comment

Stvarno nije loš sad u pripremnom periodu, ail pitanje je minuta kad će ga neko preveslati kao vola. Ne znam, možda se popravio, ali nema šanse da će nešto bitnije igrati ove sezone ako ne bude bilo mnogo povreda.

 

Момак је бољи и од брата на Јајета  а и од словачког дрвосече.

Link to comment

Coates? Jesi gledao ti njega prethodnih sezona? Potraži negde snimak utakmice sa valjda Prestonom iz pretprošle kada su se on i Škrtel toliko blamirali protiv nekog visokog klinca da ih je Rodgers odstranio iz tima do daljnjeg. Onda je slovačkog drvoseču™ morao da vrati prošle godine kad su se i Agger i Toure povredili, pa mu je silom prilika postao prvi CB. Možda tako prođe i Suarezov cimer, ali nešto mi je strepnja ipak veća od nade... 

Link to comment

od ove sezone se koristi pena za bijanje kod slobodnih udaraca

 

wow znaci fa nije gledao juznoamericki fudbal do svetskog prvenstva.

 

 

jel coates dao onu golcinu makazicama u nekom od kupova?

Link to comment

Coates sam pohvalio na pluvremenu, al je onda u drugom potvrdio vecinu vinijevih teorija. Doduse, nije to bas tolko lose za cetvrtog- petog stopera u rotaciji.

Link to comment

Coates? Jesi gledao ti njega prethodnih sezona? Potraži negde snimak utakmice sa valjda Prestonom iz pretprošle kada su se on i Škrtel toliko blamirali protiv nekog visokog klinca da ih je Rodgers odstranio iz tima do daljnjeg. Onda je slovačkog drvoseču™ morao da vrati prošle godine kad su se i Agger i Toure povredili, pa mu je silom prilika postao prvi CB. Možda tako prođe i Suarezov cimer, ali nešto mi je strepnja ipak veća od nade...

Гледао сам ту утакмицу и гледао сам га пре тога. Чини ми се да је код њега проблем психолошке природе а то се лечи на припремним утакмицама. Мислим да је Роџерс погрешио у његовом случају што га је шитнуо лане.
Link to comment

Jenkinson otisao u West Ham na posudbu.

 

Navodno je Arsenal naumio kupiti Quintera iz Porta, do ponedjeljka bi i on trebao na Emirate. Izvor je neki portugalski novinar. Cijena: 15.8 miliona funti.

Link to comment

"I was flattered to have a lot of options but deep down, if I was being honest with myself, West Ham was always the place I wanted to go to."

 

Пресрећан сам због Џенкинсона и Кресвела, не памтим када смо имали тако добар бековски пар.

 

Да је у питању Вест Хем подсећа Равел коме је одбијен захтев да га пусте уз кауцију након што је наводно шамарао и ударао бившу девојку и њену мајку. Остаје иза решетака до суђења за недељу дана када ће да сведочи из затвора путем видео линка. Говно мало. Пардон, наводно говно мало.

Link to comment

Najpouzdanija novina u vezi LFC, Echo javlja da Liverpool zavrsava transfer levog beka Morena iz Sevilje, 20 miliona, kao i da na pozajmicu sa mogucnoscu otkupa dolazi Manquillo iz Atletika, pozicija desni bek. Verujem da Moreno ide u prvu postavu, a da ce sa ovim mladcem pokusati da trgnu onu budaletinu Johnsona iz letargije ili da pomognu Flanu da zajedno iznesu sezonu.

Link to comment

Pre će Johnson da ispadne iz postave nego Enrique, pošto ne samo da igra ispod svakog nivoa nego i klub pokušava da se ratosilja njegove plate.

 

Ako uopšte dođu španski bekovi™, naravno. Jel' gledao neko tog Manquilla? Ume li za dva i za tri, a i do samog kraja?

Link to comment

nisam ni cuo za doticnog do pre par dana. nece on toliko da boli ako bude promasaj s obzirom da dolazi kao posudba, vise me brine 20+M za morena koga takodje nisam puno gled'o i ne poznajem najbolje njegove kvalitete... no, ima se, moze se

takodje treba ocekivati talas odlazaka a najveci kandidati su dager, reina, borini, mozda leiva... iskreno nagomilali smo halfove i ruku na srce tu je neophodno da se sece. da se ja pitam ja bih se pre odrekao slovaka koji doruckuje eksere nego li zamenika kapitena i bice mi opako zao ako nas bude napustio. reinu bih u ovakvoj situaciji voleo da vidim medju stativama ali rodja ocigledno ne deli moje misljenje posto ga nije udostojio ni minuta igre u dosadasnjem delu priprema a i sumnjam da bi mogli neki dobri novci za njega da se izvuku. nisam pametan za borinija i ovog sto se izdesavalo oko prelaska u crne macke. nekako sam sklon da pomislim da je mozda i to vratilo remija u qpr. a sto se brazilca tice uvaljao bih ga rafinom napoliu bez razmisljanja sa sve velskim cavijem kao bonus poklonom.

sve u svemu, bice tu jos posla do kraja avgusta

Link to comment

Inace Soton krenuo u shoping izgleda, poslali ponudu za Roja Sportingu (i to nakon dovodjenja Bertranda i imanja malog Targetta kome se prognozira da ce biti ubica) :unsure:  Osvaldo leti definitivno, Schneiderlin ostaje hteo-ne hteo a pominje se da bi mogla da padne ponuda Unitedu za Chicharita... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...