Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam koliko je pretrčao, ali je kriminalan. Njegov body language je takav da bi mu ja, da sam na Alexisovom ili Santijevom mestu, davno nalupao par šamara. Osim toga, čovek je plaćen 42 miliona funti, trebao bi da bude najbolji igrač, a razvlači se po terenu kao puvanjak.

 

Ista je prica Di Maria. S tim sto je placen 20m vise a mislim ima i vecu platu. Odlaskom (šut kartom) iz Reala kao da su potpuno izgubili motiv za dokazivanjem, ili stavise bilo kakvim cimanjem, po principu prevelike smo mi zvezde za ovu vukojebinu. A zapravo uopste ne kapiraju niti su sposobni da uvide u kakvo su kraljevstvo fudbala dosli, i to na velika vrata. Alexis je tu pokazao jedan ozbiljan karakter i posle partija koje pruza ove sezone, i pre svega pristupa, zasluzio je veliko postovanje (ima i ona prica kako je molio Wengera pre koje kolo da igra iako doktori nisu dali dozvolu). Nisu jebeni Real i Barsa kraj sveta. A nije ni Premijer za svakoga.

Link to comment

Ista je prica Di Maria. S tim sto je placen 20m vise a mislim ima i vecu platu. Odlaskom (šut kartom) iz Reala kao da su potpuno izgubili motiv za dokazivanjem, ili stavise bilo kakvim cimanjem, po principu prevelike smo mi zvezde za ovu vukojebinu. A zapravo uopste ne kapiraju niti su sposobni da uvide u kakvo su kraljevstvo fudbala dosli, i to na velika vrata. Alexis je tu pokazao jedan ozbiljan karakter i posle partija koje pruza ove sezone, i pre svega pristupa, zasluzio je veliko postovanje (ima i ona prica kako je molio Wengera pre koje kolo da igra iako doktori nisu dali dozvolu). Nisu jebeni Real i Barsa kraj sveta. A nije ni Premijer za svakoga.

 

Mene živo zanima šta bi u Engleskoj rekli da je nekim slučajem Arsene ili neko drugi doveo Pirla iz Milana.

 

Alexisu svaka čast, čovjek ima sve predispozicije da postane Arsenalova legenda (neki dan je rekao da ga Wenger ponekad mora otjerati sa treninga), ali je u puno lošijoj formi nego Özil - bez gola šest utakmica, protiv Monaca izgubio loptu prije drugog gola, juče se zadriblao na tridesetak metara od gola i kreirao kontranapad za Everton - pa ga niko ne dira.

 

Özil u pet zadnjih ligaških utakmica - dva gola i pet asistencija. Malo li je?

 

Za razliku od Özila i Alexisa koji su došli u tim koji se formira godinama, Di Maria je druga priča. Čovjek je došao u tim u kojem je teško vidjeti jasan plan izgradnje, sa puno novih igrača, sa vrhunskim napadačima koji su izraubani od ozljeda i veznim redom sačinjenim od igrača kojima je ili istekao rok trajanja (Carrick) ili im je samopouzdanje na antarktičkom minusu (Fellaini, Mata).

Link to comment

Ibe povredio ligamente kolena izgleda, odsustvo cetiri nedelje. Sad je cela desna strana na Markovicu, posto Johnsona ne racunam u fudbalera.

Link to comment

Ne veruješ da 1 Lallana može da uskoči? Juče je izigravao i desnog i levog beka kad su izašli prvo Marković a onda i Moreno.

 

(Realno, tu je i zaboravljeni Manquillo.)

Link to comment

Covece zaboravio sam Manquilla :isuse:, izgleda ga Rodgers uopste ne planira na mestu tog wingback-a. Spanac je nesto i igrao u pocetku, posle mu se sa promenom formacije gubi svaki trag, a izgleda i Johnson ima prednost ispred njega. Lallana ne verujem da moze, zbog fizikalija pre svega.

Link to comment

Johnson je u ovoj formaciji igrao samo RCB i to jednom-dvaput, mislim da ga nije koristio na krilu.

 

Nemam pojma gde će taj na kraju sezone, rano mu je da se penzioniše u tridesetoj. Ako se ne nađe neki Burnley možda opet potpiše za LFC, kao što je Fabio Aurelio svojevremeno - slobodan igrač, raspitao se, shvatio da ga niko neće, pa opet potpisao na još godinu-dve.

Link to comment

 

 

izraubani od ozljeda i veznim redom sačinjenim od igrača kojima je ili istekao rok trajanja (Carrick) ili im je samopouzdanje na antarktičkom minusu (Fellaini, Mata).

 

Е, ако је Феланио самопуздање у минсу... :lolol:

Johnson je u ovoj formaciji igrao samo RCB i to jednom-dvaput, mislim da ga nije koristio na krilu.

 

Nemam pojma gde će taj na kraju sezone, rano mu je da se penzioniše u tridesetoj. Ako se ne nađe neki Burnley možda opet potpiše za LFC, kao što je Fabio Aurelio svojevremeno - slobodan igrač, raspitao se, shvatio da ga niko neće, pa opet potpisao na još godinu-dve.

Роџерсара је негде и изјавио да види Џонсона као играча који има своју улогу у ротацији уколико промени позицију.  Какад централни одбрамбени он може да буде велико је питање. Иначе, Ален одиграо пристојну утакмицу, што је знак да је Армагедон за недељу или две, па ко се није покајао, исповедио, нек' пожури. Једва чекам Луја на Енфилду. Дужан је понешто.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...