Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ozil je bolno loš (ne samo danas, već uopšte). Mene bi bilo sramota da imam ovakav odnos prema sportu od kojeg dobijam 200 k EUR nedeljno.

 

Da li to Wenger najavljuje prodaju Walcotta, obzirom da ga nema u timu već duže vreme?

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da Nos nije uterao danas, kanda bi namastilu kolac sa njim.

 

@ arle

Hvala na profilu i procitaj pm.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ozil je bolno loš (ne samo danas, već uopšte). Mene bi bilo sramota da imam ovakav odnos prema sportu od kojeg dobijam 200 k EUR nedeljno.

 

Da li to Wenger najavljuje prodaju Walcotta, obzirom da ga nema u timu već duže vreme?

 

Protiv Monaca je bio Arsenalov igrač sa najviše pretrčanih kilometara, a danas je namjestio gol. Nije on doveden da dominira terenom kao nekad Vieira nego da pokaže 1 njemačkost™ u smislu produktivnosti. Ako će ovako igrati, a Arsenal pobjeđivati, neka ga plate i 600 hiljada. :)

 

Mislim da Walcottov izostanak ima više veze sa tim da je Ox prošle godine razbio Everton po krilu.

 

EDIT: JC, pročitaj i ti. :)

Edited by ArleKino
Link to comment

Ozil je bolno loš (ne samo danas, već uopšte). Mene bi bilo sramota da imam ovakav odnos prema sportu od kojeg dobijam 200 k EUR nedeljno.

 

Da li to Wenger najavljuje prodaju Walcotta, obzirom da ga nema u timu već duže vreme?

+1

 

najbolje su ove sezone igrali onih par nedelja neposredno pred povratak ozila.

Link to comment

Protiv Monaca je bio Arsenalov igrač sa najviše pretrčanih kilometara, a danas je namjestio gol. Nije on doveden da dominira terenom kao nekad Vieira nego da pokaže 1 njemačkost™ u smislu produktivnosti. Ako će ovako igrati, a Arsenal pobjeđivati, neka ga plate i 600 hiljada. :)

 

Mislim da Walcottov izostanak ima više veze sa tim da je Ox prošle godine razbio Everton po krilu.

 

 

 

Ne znam koliko je pretrčao, ali je kriminalan. Njegov body  language je takav da bi mu ja, da sam na Alexisovom ili Santijevom mestu, davno nalupao par šamara. Osim toga, čovek je plaćen 42 miliona funti, trebao bi da bude najbolji igrač, a razvlači se po terenu kao puvanjak.

 

+1

 

najbolje su ove sezone igrali onih par nedelja neposredno pred povratak ozila.

 

Santi na AMF, dr Rosicki na CMF (ili obrnuto) - tako je izgledalo najbolje.

 

Rozza. :)

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Евертон је ове године импотентан, поготово против великих. Баркли још није дошао себи послије повреде, и то већ прераста у фрустрацију. Мираљаса нема, Ленон је килава замјена, Лукаку промашује у серијама. Тим се свео на бекове, а они не могу више од овога.

Link to comment

Rozza. :)

to lepotane!

 

Özil asistirao i za drugi gol. Dominacija. :fantom:

 

 

 

Bitna pobjeda, posebno zbog pobjede Liverpoola danas. Sad smo™ malo odmakli Svecima i približili se Arapima. Najizvjesnija je utrka utroje između Arsenala, Uniteda i Liverpoola za dva mjesta u Ligi prvaka, a svi igraju međusobno.

Link to comment

Najizvjesnija je utrka utroje između Arsenala, Uniteda i Liverpoola za dva mjesta u Ligi prvaka,

 

I jedni i drugi, cak i treci treba da napadaju drugo mesto. City je postao ozbiljan krsh

Link to comment

Kakva mentoslka postavka odbrane Tottea kod slobodnjaka Cheslkija- 7 igraca stoji na liniji 5m dok Teri neometan sa 10m sutira loptu u gol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...