Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogao je i da dubi na glavi, dokle god ne dira loptu ili pravi faul/opstrikciju ne svira se ofsajd.. Glupo je pravilo, u pravu je timmi, ali tako je..

Edited by zoki
Link to comment

sjajna igra West Hama inace, kao i protiv Uniteda, steta za ponovo izgubljene bodove.

 

Nisu to slucajno izgubljeni bodovi. Jednom ili dva puta moze da bude maler, sest puta za manje od dva meseca tesko.

 

Tacno sam znao sta ce da se desi kad je izveo Noblea. Svi nazad i cim uzmes loptu ispucaj je i odmah vrati protivniku. Nisu bili u stanju da zadrze loptu duze od deset sekundi. 

Link to comment

imam utisak da bi pomocni podigao zastavicu da je video da je valencia u ofsajdu. ne treba on da ceka da valencia dodirne loptu nego ako je vec lopta krenula prema njemu digne zastavicu

 

 

edit: wtf

Edited by 189-
Link to comment

Kakav sastav Liverpula, majko moja :isuse: Lovren u odbrani, Allen u sredini, Sterling u špicu. A na klupi i Toure i Moreno i Sturridge i Johnson i Baloo, znači nije da nije imao izbora.

 

Rodgersu ne treba davati više od 13 zdravih igrača, odmah se zbuni i krene da ga radi kreativnost...

Link to comment

Pokojni Esteban za 1:2 :D. Tako im i treba, pogotovu zbog Lukakua govnara :fantom:

Pa Kambiaso nije premator, 32-33 godine, ako se ne varam... Može on još 2-3 godine pristojno da igra...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...