Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kretenizam, Atkinson je govno autoritarno koga samo disciplina i lepi maniri zanimaju.

 

Ovo drugo sasvim opravdan penal, ali verujem da će ti poslužiti kao još jedan dokaz o svetskoj zaveri usmerenoj protiv Specijalnog...

Link to comment

Imali smo srece sa par sudijskih odluka danas, a da je Murray dao gol u onom zadnjem napadu, mislim da bih Arseneu jebao sve po spisku za ovo povlacenje u Ospinino krilo sa 6 odbrambenih igraca na terenu (+Le Coq).

 

Giroud utrpao 50.gol za Arsenal, finis mu se jako popravio.

Link to comment

Imali smo srece sa par sudijskih odluka danas, a da je Murray dao gol u onom zadnjem napadu, mislim da bih Arseneu jebao sve po spisku za ovo povlacenje u Ospinino krilo sa 6 odbrambenih igraca na terenu (+Le Coq).

 

 

 

Sprdnja šta je Wenger radio sa izmenama. Ono nikad nisam video, čak ni kod Miljanove škole trenera.

 

btw, ovaj Arsenal je, po kvalitetu igre koji pruža, jedan od najlošijih koje pamtim. Ne postoji kontinuitet nekih kvalitetnih igara (ne pamtim da su vezali dve dobre utakmice cele sezone), bekovi su tragikomični...A opet, objektivno, to je treći tim u ligi, po do sada prikazanom. Pojma nemam šta se dešava sa engleskim klubovima. Što više para troše, to jezivije izgledaju,

Edited by Ivo Petović
Link to comment

meni je glavni utisak kad je arsenal u pitanju potpuno razlicita igra kod kuce i na strani. bukvalno dva razlicita tima bez obzira protiv koga se igra.

Edited by Timmi
Link to comment

Sutra idemo kod one kese Kumana, a to je samo uvertira za kvazi derbi sa fejk klubom iz Mančestera. Nikad veliki klub od njih!

 

Očekujem laganu pobjedu!

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...